مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع ریزش مو رفع ریزش مو
17 اکتبر 2018 بدون نظر 654 بازدید

متدهای نوین برای رفع ریزش مو

خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای رفع ریزش مو استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند میتوانند در اکثر موارد شاهد رشد موهای جدید باشند. بهتر است بدانید با استفاده از روش های جدید میتوان ریزش موی ژنتیکی را هم در مدت زمانی بسیار کوتاه درمان کرد. افرادی که از روش های جدید استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج قابل قبولی خواهند رسید. در ادامه به متدهای نوین برای رفع کچلی و طاسی بیشتر خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کاشت مو برای رفع ریزش مو

در صورتی که به دنبال روشی موثر برای رفع ریزش مو هستید میتوانید از روش های کاشت مو استفاده کنید. در اکثر موارد روش های کاشت مو تنها مواردی خواهند بود که میتوان برای رفع دائمی ریزش مو از آن ها استفاده کرد. متاسفانه روش های دیگری که وجود دارند معمولا نتایج دائمی به دنبال نخواهند داشت.

متدهای نوین برای رفع ریزش مو

در حال حاضر روش های زیادی برای کاشت مو به وجود آمده که میتوان با استفاده از آن ها در طی چند جلسه پیوند مو را انجام داد. برای استفاده از این روش ها باید بیمار بانک موی کافی برای پیوند داشته باشد. معمولا برای پیوند مو از موهای پشت سر و اطراف گوش استفاده میشود اما در مواردی میتوان از موهای نقاط مختلف بدن هم استفاده نمود.

پی ار پی برای پایان ریزش مو و کچلی

پی ار پی برای درمان مشکلات مو هم از روش های موثری است که در بسیاری از موارد میتوان برای رفع ریزش مو از آن استفاده کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا بعد از یک الی دو ماه شاهد تقویت موهای بیمار باشیم. پی ار پی ماده ای است که از پلاکت های خونی تشکیل شده است و تزریق ان به نواحی مختلف سر باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و رشد آن ها افزایش پیدا کند.

بهتر است بدانید استفاده از پی ار پی باعث جوانسازی هم میشود به همین دلیل افرادی که از ان استفاده میکنند شاهد جوانسازی پوست خود هم خواهند بود.

استفاده از لیزر تراپی برای رفع ریزش مو

همیشه لازم نیست برای تقویت موهای خود لازم نیست به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید چون برخی از روش ها در خانه هم قابل استفاده هستند. برای رفع ریزش مو با استفاده از لیزر تراپی میتوانید به تهیه ی دستگاه های خانگی لیزر بپردازید. استفاده از این دستگاه ها بسیار ساده است و در بلند مدت باعث پرپشت شدن مو ها و کاهش ضخامت موها میشود.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha