مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل 5 درصد ماینوکسیدیل 5 درصد
17 اکتبر 2018 بدون نظر 2203 بازدید

ماینوکسیدیل ۵ درصد برای تقویت مو و ابرو

ماینوکسیدیل از داروهایی است که برای رفع کچلی و طاسی استفاده میشود. برای استفاده از این دارو به شرایط خاصی نیاز است . در صورتی که از شرایط کافی برای استفاده از این دارو برخوردار باشید قطعا نتایج قابل قبولی برایتان به دنبال خواهد داشت. برای اطلاع از این موضوع باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. متخصصان زیبایی با بررسی دقیق وضعیت موها میتوانند میزان اثر بخشی این دارو را مشخص کنند. در این مطلب به ماینوکسیدیل ۵ درصد برای تقویت مو و ابرو بیشتر خواهیم پرداخت.

ماینوکسیدیل ۵ درصد چیست؟

ماینوکسیدیل ۵ درصد محلولی است که امروزه برای رفع ریزش مو و افزایش تراکم موها مورد استفاده قرار میگیرد. بهتر است بدانید این دارو در ابتدا برای فشار خون بالا مورد استفاده قرار میگرفته است اما با گذر زمان و مشخص شدن مزایایی که این دارو داشته است به مرور محققان به این موضوع پی بردند که میتوان از این دارو برای افزایش رشد مو و تقویت فولیکول ها استفاده کرد.

ماینوکسیدیل 5 درصد برای تقویت مو و ابرو

ماینوکسیدیل ۵ درصد برای افرادی مناسب است که دچار ریزش مو ژنتیکی شده اند و قصد دارند به صورت موقت به رفع ریزش موهای خود بپردازند.

باید توجه داشته باشید که در اکثر موارد با قطع این دارو ریزش مو باز خواهد گشت به همین دلیل نباید انتظار نتایج دائمی داشت. استفاده از ماینوکسیدیل باعث گشاد شدن رگ های خونی میشود و بدین ترتیب مواد تغذیه ای در اختیار فولیکول ها قرار میگیرد.

عوارض احتمالی ماینوکسیدیل ۵ درصد چیست؟

ماینوکسیدیل ۵ درصد جزء داروهای کاملا ایمن به شمار میرود که تقریبا همه ی افراد میتوانند برای رفع ریزش مو ی خود از آن استفاده کنند اما به طور کلی استفاده از این دارو در برخی موارد ممکن است باعث سرگیجه، ورم دست و پا، حساسیت های پوستی و خارش شود که در این موارد حتما باید آن را با متخصصان زیبایی در میان گذاشت.

ماینوکسیدیل ۵ درصد برای چه افرادی بی نتیجه است؟

بهتر است بدانید استفاده از ماینوکسیدیل ۵ درصد همیشه هم باعث رشد مو و ابروها نخواهد شد به همین دلیل بهتر است قبل از هر چیز برای استفاده از این دارو به پزشک مراجعه کنید تا شرایطتان بررسی شود. ماینوکسیدیل برای افرادی که دچار ریزش مو بر اثر آسیب های فیزیکی شده اند مناسب نیست.

علاوه بر این افرادی که مدت هاست که از ریزش مو و ابروهایشان گذشته است با استفاده از این دارو به نتایج قابل توجهی دست پیدا نخواهند کرد.

[تعداد: 5   میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha