مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل 2 درصد ماینوکسیدیل 2 درصد
17 اکتبر 2018 بدون نظر 2825 بازدید

ماینوکسیدیل ۲ درصد برای تقویت مو و ابرو

برای تقویت مو و ابرو راه و روش های زیادی وجود دارد اما بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای این کار از داروهای مختلف استفاده کنند چون استفاده از داروها ساده ترین روش ممکن است و لازم نیست افراد برای آن هزینه ی زیادی را صرف کنند. خوشبختانه در حال حاضر داروهای زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به تقویت مو و ابرو ها پرداخت. از میان داروهای مختلف ماینوکسیدیل ۲ درصد یکی از بهترین هاست که میتوان با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

ماینوکسیدیل ۲ درصد برای چه افرادی مناسب است؟

در میان داروهایی که برای رفع ریزش مو و ابرو وجود دارد ماینوکسیدیل ۲ درصد از داروهایی است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای افزایش رشد موهای خود از آن استفاده میکنند.

بهتر است بدانید در میان داروهای مختلف ماینوکسیدیل جزء معدود دارهایی است که برای تهیه آن نیاز به نسخه ی پزشک نیست. اما به طور کلی بهتر است زیر نظر پزشک استفاده شود.

ماینوکسیدیل 2 درصد برای تقویت مو و ابرو

ماینوکسیدیل برای افرادی مناسب است که دچار ریزش مو شده اند و موهای نازک و کرکی دارند. علاوه بر این افرادی که دچار نازکی ابرو و ریزش آن شده اند نیز میتوانند از این دارو استفاده کنند.

ماینوکسیدیل به صورت محلول اسپری به فروش میرسد و هر دوی آن ها اثرات مشابهی دارند. معمولا برای اینکه با استفاده از این دارو به نتیجه برسید باید روزی دو بار آن را استفاده کنید.

تاثیر ماینوکسیدیل ۲ درصد چقدر است؟

ماینوکسیدیل دو درصد در اکثر موارد نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت فقط باید توجه داشته باشید که استفاده از این دارو باعث رشد موهای جدید نخواهد شد به همین دلیل در صورتی که دچار کچلی کامل شده اید و یا قسمتی از سرتان و یا ابرو ها به طور کامل ریزش پیدا کرده است نباید از این دارو استفاده کنید.

ماینوکسیدیل برای افرادی مناسب است که به علت مشکلات هورمونی دچار نازکی و ریزش سطحی مو شده اند. بهتر است بدانید این دارو نتایج کاملا مقطعی به دنبال دارد و با قطع مصرف ریزش مو باز خواهد گشت.

عوارض ماینوکسیدیل ۲ درصد چیست؟

عوارض ماینوکسیدل دو درصد به شرح زیر می باشد:

ماینوکسیدیل ۲ درصد معمولا برای خانم ها تجویز میشود. به دلیل این که دوز این دارو پایین است معمولا مشکلات خاصی برای بیماران به وجود نخواهد آورد اما ممکن است برخی از افراد دچار حساسیت های پوستی شوند که در این موارد باید حتما به پزشک مراجعه کرد.

[تعداد: 14   میانگین: 2.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha