مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل ماینوکسیدیل
8 اکتبر 2018 بدون نظر 957 بازدید

ماینوکسیدیل چیست؟

معمولا امروزه بسیاری از افراد با مشاهده ی اولین نواقص زیبایی به فکر بودجه لازم برای مراجعه به مراکز زیبایی میفتند تا بتوانند با استفاده از این روش ها به افزایش زیبایی خود بپردازند اما متاسفانه در بسیاری از مواقع به روش های ساده تر توجه نمیشود. مثلا در اکثر موارد افرادی که دچار نازکی مو میشوند سریعا تصمیم میگیرند از اکستنشن استفاده کنند اما به استفاده از ماینوکسیدیل به هیچ وجه توصیه نمیشود.

تقریبا هر دوی این روش ها باعث درمان موقت ریزش مو میشوند اما قطعا عوارض ماینکسیدیل تا حد زیادی کمتر خواهد بود و با استفاده از ان میتوان به نتایج بهتری دست پیدا کرد. برای استفاده از ماینوکسیدیل لازم نیست تا هزینه ی زیادی را متحمل شوید و با استفاده از آن به موهایی با ظاهر طبیعی تر دست پیدا خواهید کرد. در این مطلب به این دارو بیشتر خواهیم پرداخت پس ما را همراهی کنید.

حتما توجه داشته باشید که استفاده از این دارو در مواردی که ریزش موی سر پیشرفته شده و فرد دچار طاسی موضعی یا کامل شده است نمیتواند راه درمان باشد و در چنین مواردی بهتر است از روش های پیشرفته تر مانند کاشت مو استفاده نمود.

ماینوکسیدیل چیست؟

ماینوکسیدیل دارویی است که در گذشته توسط بیماران قلبی مورد استفاده قرار میگرفته است و سایر اثرات آن مورد توجه نبود اما با مواردی که بیماران بعد از استفاده از این دارو بیان کردند و تحقیقاتی که توسط متخصصان انجام شد مشخص گردید که میتوان از این دارو برای افزایش رشد موهای بدن به صورت موضعی استفاده نمود. این دارو در مواردی تجویز میشود که موهای فرد نازک و کرکی شده باشد و تقویت مو با روش های دیگر امکان پذیر نباشد.

ماینوکسیدیل چیست؟

مزایا و معایب استفاده از ماینوکسیدیل

مزایای ماینوکسیدیل

استفاده از ماینوکسیدیل مزایای قابل توجهی برای رشد موها دارد به همین دلیل در بسیاری از موارد متخصصان استفاده از آن را توصیه میکنند.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این دارو این است که با بهره گیری از آن میتوان به درمان ریزش موی ارثی پرداخت. علاوه بر این برای تهیه این دارو به نسخه ی پزشک نیازی نخواهد بود.

این به دلیل عوارض محدودی است که ماینوکسیدیل به دنبال دارد اما به طور کلی توصیه میشود تا جایی که امکان دارد برای استفاده از این دارو به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.

معایب ماینوکسیدیل

یکی از مهمترین معایب ماینوکسیدیل این است که با قطع مصرف این دارو ریزش موی سر بازخواهد گشت و به نوعی نمیتوان از این روش به عنوان روشی دائمی یاد کرد.

به همین دلیل مجبور خواهید بود برای درمان ریزش مو و کچلی به صورت مداوم از آن استفاده کنید و این باعث میشود هزینه ی زیادی را پرداخت کنید. علاوه بر این افرادی که از این دارو استفاده میکنند ممکن است در بخری موارد شاهد قرمز شدن پوست، التهاب و نازک شدن آن باشند.

[تعداد: 5   میانگین: 3.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha