مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده
20 ژانویه 2019 بدون نظر 468 بازدید

تاثیر ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده چیست؟

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند معمولا بدون استفاده از روش های دیگر شاهد رشد موهای خود خواهند بود و نیاز به استفاده از روش های درمانی خاصی نخواهند داشت اما در برخی از موارد متخصصان روش هایی را توصیه میکنند تا افراد بتوانند با استفاده از آن ها شاهد افزایش رشد موهای خود باشند در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده بپردازیم چون در حال حاضر برخی از متخصصان به تجویز آن برای بیماران خود می پردازند که میتواند در برخی موارد موارد اثرات مناسبی به دنبال داشته باشد.

محلول ماینوکسیدیل

محلول ماینوکسیدیل از داروهایی است که برای رفع بسیاری از ریزش موها استفاده میشود. این دارو برای درمان ریزش موی ارثی هم کاربرد دارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو شده اند حداقل برای مدتی از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده ممکن است اثرات مناسبی داشته باشد اما ضروری نیست و همه ی متخصصان آن را توصیه نمیکنند.

تاثیر ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده چیست؟

ماینوکسیدیل با اثراتی که دارد باعث میشود فولیکول ها  به صورت موقت تقویت شوند به همین دلیل افرادی که نازکی مو را تجربه کرده اند میتوانند با استفاده از آن به موهایی پرپشت تر دست پیدا کنند. علاوه بر این برای رفع ریزش ابروها هم میتوان در برخی از موارد از آن استفاده نمود به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد که باید قبل از هر چیز حتما با پزشک مشورت نمود تا میزان اثر بخشی آن مشخص شود.

اثرات ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده

ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده در برخی از موارد اثرات قابل توجهی خواهد داشت و حتی باعث جلوگیری از یک سری عوارض میشود به همین دلیل برخی از متخصصان به تجویز آن میپردازند. بهتر است بدانید با استفاده از ماینوکسیدیل میتوان از ریزش موهای طبیعی فرد تا حدی جلوگیری کرد به همین دلیل فرد بعد از کاشت مو شاهد تراکم بیشتری خواهد بود.

استفاده از ماینوکسیدیل بدون استفاده از روش های کاشت مو نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند نباید به تنهایی از آن استفاده کنند.

نکات مهم درباره ماینوکسیدیل

ماینوکسیدیل بر موهای کاشته شده اثرات قابل توجهی خواهد داشت اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بدون مشورت با پزشک نباید از آن استفاده نمود چون ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد. افرادی که از ماینوکسیدیل استفاده میکنند باید با مشاهده ی عوارضی مانند سرگیجه، تهوع، تغییر رنگ پوست و سوزش شدید سر حتما به پزشک مراجعه نمایند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha