مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماینوکسیدیل برای مژه ماینوکسیدیل برای مژه
17 اکتبر 2018 بدون نظر 5560 بازدید

آیا می توان از ماینوکسیدیل برای مژه استفاده کرد؟

اگر جزء افرادی هستید که دلتان میخواهد مژه هایتان پرپشت شود بهتر است بدانید روش های زیادی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک های زیبایی از آن استفاده کنید. در بسیاری از مواقع برای افزایش رشد مژه ها باید از روش های قطعی مانند کاشت مژه استفاده کرد چون روش های دیگر چندان تاثیر گذار نخواهند بود و حتی در برخی موارد باعث ریزش مو خواهد شد. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تاثیر ماینوکسیدیل برای مژه بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

آیا میتوان از ماینوکسیدیل برای مژه استفاده کرد؟

برای تقویت مژه ها روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن ها استفاده کرد اما باید برای استفاده از روش های مختلف به این نکته توجه داشته باشید که پلک ها حساسیت زیادی دارند به همین دلیل باید برای تقویت مژه ها احتیاط لازم را رعایت کنید. به طور کلی ماینوکسیدیل دارویی است که استفاده از آن به صورت موضعی باعث رشد موهای قسمت های مختلف بدن خواهد شد.

آیا می توان از ماینوکسیدیل برای مژه استفاده کرد؟

اما برای استفاده از این دارو باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از ماینوکسیدیل برای مژه باید حتما با مشورت متخصصان زیبایی باشد در غیر اینصورت ممکن است عوارض مختلفی برای فرد به وجود آید و حتی به علت استفاده ی غیر صحیح از آن شاهد آسیب های مختلف به چشم باشیم. بهتر است بدانید در برخی از موارد میتوانید با استفاده از ماینوکسیدیل تزریقی هم شاهد افزایش رشد مژه باشید.

ماینوکسیدیل برای مژه چه عوارضی دارد؟

عوارض ماینوکسیدل برای مژه به شرح زیر می باشد:

ماینوکسیدیل برای مژه، مژه و موها میتواند در برخی موارد عوارض مختلفی را به دنبال داشته باشد. یکی از رایج ترین عوارضی که بسیاری از افراد با آن روبرو میشوند حساسیت های پوستی است.

علاوه بر این ممکن است برخی از افراد با استفاده از ماینوکسیدیل شاهد خارش شدید و تورم پوست باشند که در این صورت باید حتما مصرف دارو را کنار گذاشته و به پزشک مراجعه کرد. از میان سایر عوارض ماینوکسیدیل میتوان به سرگیجه، حالت تهوع، تاری دید و … اشاره نمود.

جایگزین ماینوکسیدیل برای مژه چیست؟

به جای ماینوکسیدیل برای مژه میتوانید از روش های کاشت مژه استفاده کنید. استفاده از روش های کاشت مژه باعث میشود تا در زمانی بسیار کوتاه شاهد رشد موهایی جدید در قسمت مژه ها باشید. افرادی که از کاشت مژه استفاده میکنند شاهد رشد دائمی موهایی کاملا طبیعی در قسمت مژه ها خواهند بود. برای کاشت مژه روش های زیادی وجود دارد که میتوانید از آن ها بهره گرفت.

[تعداد: 25   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha