مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماساژ پوست سر ماساژ پوست سر
14 نوامبر 2018 بدون نظر 795 بازدید

تاثیر ماساژ پوست سر در سلامت آن

بسیاری از افراد عادت دارند برای افزایش زیبایی خود از روش های گران قیمت استفاده کنند و تصور میکنند تا هزینه ی زیادی برای اینکار صرف نکنند به نتیجه نخواهند رسید این در حالی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از راهکار های بسیار ساده به افزایش زیبایی پوست و مو پرداخت. ماساژ پوست سر یکی از کارهایی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از آن به موهایی زیبا و پرپشت دست پیدا کرد کافی است نکات لازم را رعایت کنید و به صورت مکرر این کار را انجام دهید.

تاثیر ماساژ پوست سر در سلامت آن

همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی در کلینیک های زیبایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها شاهد افزایش رشد موها بود. اما به دلیل اینکه استفاده از این روش ها نیازمند زمان و هزینه ی نسبتا زیادی است برخی از افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند. استفاده از روش های طبیعی مانند ماساژ پوست سر یکی از بهترین روش هایی است که این افراد میتوانند با استفاده از آن میتوانند شاهد سلامت مو باشند.

تاثیر ماساژ پوست سر در سلامت آن

ماساژ پوست سر از موثرترین روش ها برای افزایش سلامت موهاست که انجام مستمر آن مزایای فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و حتی باعث میشود ریزش مو و بیماری های مختلفی که برای پوست سر به وجود می آید کاهش پیدا کند چون این کار باعث افزایش خون رسانی در سر خواهد شد و مواد مغذی بیشتر در اختیار فولیکول ها و پوست سر قرار خواهد گرفت در نتیجه موها رشد بهتری خواهند داشت.

روش صحیح ماساژ پوست سر

یکی از نکاتی که در هنگام ماساژ پوست سر باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما این کار را به طرز صحیح انجام دهید چون وارد کردن فشار بیش از حد به سر باعث میشود تا ریشه ی مو آسیب ببیند و حتی شاهد ریزش مو باشیم. ماساژ سر باید به آرامی صورت گیرد به طوری که هیچ فشاری به سر وارد نشود.

حرکات دورانی با کف دست یکی از بهترین روش های ماساژ سر است که با استفاده از آن میتوانید خونرسانی را در سطح پوست تا حد زیادی افزایش دهید.

استفاده از روغن های گیاهی برای ماساژ پوست سر

برای ماساژ پوست سر میتوانید از روغن های گیاهی هم استفاده کنید. استفاده از روغن های گیاهی باعث میشود تا موهایتان رشد بهتری داشته باشد و از مزایای فوق العاده ی این روغن ها در هنگام ماساژ استفاده کنید. در میان روغن های مختلف روغن زیتون، نارگیل و کنجد از بهترین روغن ها برای افزایش رشد موی سر و تقویت آن خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha