مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیزر موی سر لیزر موی سر
31 دسامبر 2018 بدون نظر 485 بازدید

لیزر موی سر چیست؟

عوامل متعددی در زندگی روزمره موجب آسیب به ریشه ی موها خواهد شد، لذا اگر چه برخی افراد به طور ژنتیکی موهایی کم پشت و نازک دارند، اما در افرادی که وضعیت موها رو به کم پشتی می رود این موضوع به دلیل عدم رسیدگی به موها و بروز مشکلاتی در حوزه ی پوست و مو خواهد بود، در همین راستا در این مقاله، لیزر موی سر به عنوان روشی موثر جهت تقویت موها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

اثرات لیزر موی سر

در اثر تابیدن اشعه ی لیزر سرد یا کم توان به پوست سر، طی چند جلسه، لیزر در بافت های عمقی پوست سر نفوذ کرده و موجب تحریک جریان خونرسانی در پوست خواهد شد و مواد مغذی و مقوی جهت رشد فولیکول های مو در زمان کوتاه تری به آنها خواهد رسید، لذا تحریک متابولیسم سلولی جهت سنتز پروتئین سبب تقویت و ترمیم فولیکول های مو و توقف ریزش موها خواهد شد.

در واقع لیزر کردن پوست سر موجب پرپشت شدن موها، لطافت موها، افزایش ضخامت، افزایش کیفیت ساقه مو، تحریک فولیکول مو، توقف ریزش مو،رفع خارش پوست سر، افزایش قابلیت ارتجاعی موها، افزایش استحکام و قدرت موها و بازسازی موهای رنگ شده خواهد شد.

لیزر موی سر چیست؟

چگونگی انجام لیزر موی سر

انجام جلسات لیزرتراپی مو که می توان طی هر هفته دو جلسه را انجام داد، بسیار و راحت می باشد و نیازی به ایجاد بیحسی موضعی نیز نخواهد بود، به طوری که در هر جلسه لیزر درمانی مو، فرد حدود ۳۰ دقیقه در زیر دستگاه لیزر به راحتی می نشیند که در این حالت می تواند مجله بخواند و یا اینکه تلویزیون مشاهده کند.

نتایج لیزر موی سر

از آنجا که رشد مو فرآیندی زمان بر و کند می باشد، لذا حدود سه ماه پس از اتمام جلسات (حداقل ۲۰ جلسه طی ۱۰ هفته) لیزر درمانی مو، می توان اولین نتایج درمان را مشاهده کرد که مشاهده ی نتایج نهایی حدود شش ماه طول خواهد کشید.

نتایج حاصل از لیزر کم توان (LLLT)، بدون عارضه ی جانبی ماندگار می باشد و به دلیل دارا بودن استانداردهای بین المللی ایمنی، بسیار بی خطر خواهد بود.

افزایش رشد مو، توقف ریزش موها، کوچک و کم شدن مناطق طاس سر و بهبود ضخامت موها از جمله نتایج حاصل از لیزرتراپی موها می باشد که طی ۳ الی ۶ ماه بعد از جلسات لیزر درمانی برای فرد حاصل خواهند شد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha