مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیزر تقویت مو لیزر تقویت مو
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 510 بازدید

لیزر تقویت مو برای چه افرادی مناسب است؟

تقویت مو با کمک نور لیزر های کم توان یکی از روش های تقویت مو است که دارای تاییدیه FDA امریکا می باشد. لیزر تقویت مو می تواند در تقویت موها و همچنین جلوگیری از برخی ریزش موها موثر باشد. به کمک این دستگاه پرتو های لیزری نور مادون قرمز برای کمک به افزایش جریان خون در پوست سر و همچنین تحریک رشد مو، به پوست سر تابانده می شود.

افرادی که لیزر تقویت مو برای آن ها مناسب است

لیزر کم توان برای درمان آلوپسی آندروژنیک یا به عبارتی ریزش موی ارثی که هم در مردان و هم در زنان دیده می شود، می تواند اثر بخش باشد. ریزش موی ارثی یک عارضه ی ژنتیکی است و از شایع ترین علت های ریزش مو در زنان و مردان سرتاسر دنیا می باشد. و کسانی که زمینه ژنتیکی چنین عارضه ای را دارند معمولا پس از بلوغ و در دوران بزرگسالی فولیکول های موی سر آن ها به دلیل قرار گرفتن در معرض نوعی هورمون مردانه که بدن تولید می کند، به مرور زمان کوچک و کوچک تر و از کار افتاده می شوند.

لیزر تقویت مو برای چه افرادی مناسب است؟

مکانیسم دستگاه لیزر تقویت مو

لیزر کم توان می تواند فولیکول های از کار افتاده دوباره به مرحله آناژن یا رشد ببرد. در ابتدا نور لیز کم توان با طول موج خاصی که توسط فولیکول های مو جذب می شود، به پوست سر تابانده می شود و از آن نفوذ می کند. این نور باعث تحریک سلول های مسئول بازسازی فولیکول یعنی سلول های بنیادی اپیدرمال می شود.

به علاوه، افزایش جریان خونی که لیزر کم توان ایجاد می کند باعث افزایش انتقال مواد مغذی و اکسیژن به فولیکول مو می شود. در نهایت تقویت مو با لیزر موجب تحریک فعالیت های متابولیکی مورد نیاز برای رشد مو و کمک به جلوگیری از ایجاد هورمون دی هیدرو تسوتسترون در فولیکول می شود.

میزان توانایی دستگاه لیزر کم توان در حل مشکلات مو

کمک به تقویت و ضخیم شدن موهایی که به دلیل ضعف فولیکول نازک و کرکی شده اند، کمک به جلوگیری از ریزش مو ها و رویش مجدد مو در مراحل اولیه ی رویش موی ارثی و تقویت موهای پیوند شده پس از کاشت مو، کارهایی هستند که با استفاده از این دستگاه ها امکان پذیر است. توجه داشته باشید کسانی که مدت هاست موهای خود را از دست داده اند و فولیکول های موی آن ها از بین رفته است، درمان با لیزر کم توان برای آن ها سودی نخواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha