مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیزر تراپی مو لیزر تراپی مو
29 سپتامبر 2018 بدون نظر 1227 بازدید

لیزر تراپی مو چیست و چگونه انجام می گردد؟

امروزه به دلیل پیشرفت فناوری و استفاده از تکنولوژی در درمان ریزش موها این مسئله با کمک به کار گیری تکنولوژی هایی مانند لیزر درمانی در کنار سایر درمان های دارویی تا حد مطلوبی برای بیمارانی که دچار ریزش مو شده اند تحمل پذیر تر شده است و به درمان خود امیدوار تر شده اند که یکی از این تکنولوژی ها لیزرتراپی مو می باشد که باید دید لیزر تراپی مو چیست و چگونه انجام می گردد.

لیزرتراپی مو چیست؟

لیزرتراپی مو یک روش غیرجراحی و یک تکنیک علمی جهت درمان ریزش موی سر می باشد که این تکنیک در کنار درمان های دارویی و موضعی کم پشتی ایجاد شده در برخی از بیماران را بر اثر ریزش مو رفع می نماید.

در تکنیک لیزرتراپی جهت رفع ریزش موها از دستگاه های لیزری با سطح انرژی نوری و جریان کم که خاصیت درمانی دارند بهره گرفته می شود تا مشکل ریزش مو رفع گردد، متخصصین پوست و مو لیزرتراپی را در بیماران در کنار استفاده از  محصولات ضد ریزش مو مانند قرص ها و محصولات موضعی استفاده می نمایند تا ریزش مو به طور موثری درمان گردد.

لیزر تراپی مو چیست و چگونه انجام می گردد؟

عملکرد لیزرتراپی مو

عملکرد لیزرتراپی مو به شرح زیر می باشد:

در لیزرتراپی موها انرژی اشعه ی لیزر که با استفاده از اصول علمی بیوتراپی نوری عمل می کند با تابش بر موها توسط فولیکول های مو جذب می گردد و فولیکول شروع به بازسازی خود می نماید و در نتیجه با تقویت فولیکول ها ریزش مو متوقف خواهد شد و رویش مجدد موها آغاز می گردد.

در لیزر تراپی مو اشعه ی لیزر در بافت عمقی پوست سر نفوذ می نماید و جریان خون را تحریک خواهد کرد و تولی پروتئین در پوست را افزایش می دهد که در نتیجه این فرآیند فولیکول های مو بهتر تغذیه خواهند شد و در برابر عوامل تخریب از خود مقاومت بیشتری نشان می دهند و سرعت تکمیل چرخه رشد آنها بیشتر خواهد شد.

لیزر تراپی موها موجب بازسازی ریشه های مو و تقویت فولیکول مو می گردد و تاثیر لیزر بر فولیکول مو باعث می گردد تا روند پیشروی ریزش موها کاهش پیدا کند و موهایی که در فاز استراحت قرار دارند وارد چرخه رشد شوند که با پرپشت شدن موها و  بازگشت موها، موهای از دست رفته جبران خواهند شد.

لیزر تراپی مو در تمام افرادی که دچار مشکل ریزش مو شده اند و از کم‌پشتی ایجاد شده در موهای خود رنج می برند قابلیت انجام دارد و روش درمانی مناسبی در کنار سایر درمان های دارویی و موضعی خواهد بود.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha