مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت هر تار مو کاشت هر تار مو
25 سپتامبر 2018 بدون نظر 913 بازدید

قیمت کاشت هر تار مو

هزینه های کاشت مو یکی از مواردی است که متقاضیان کاشت مو به آن توجه زیادی نشان می دهند زیرا از نظر بسیاری از افراد این هزینه قابل توجه است. هزینه کاشت مو در مراکز مختلف کاشت مو با مبناهای مختلفی نظیر قیمت کاشت هر تار مو و هر گرافت مو و یا مساحت ناحیه کاشت مو مورد محاسبه قرار می گیرد.

موارد موثر در هزینه کاشت مو

موارد زیر در تایین هزینه کاشت مو موثر هستند:

کاشت مو روشی است که هزینه ی آن نرخ ثابت و مشخصی ندارد زیرا این کار معمولا در مراکز خصوصی انجام می شود و هر کدام از این مراکز برای تعیین قیمت کاشت مو فاکتور های مختلفی را در نظر می گیرند. دستمزد جراح کاشت مو، متد کاشت مو، هزینه های مربوط به مکان کلینیک، هزینه کارکنان و تجهیزات موجود در کلینیک و … در تعیین قیمت نهایی کاشت مو دخیل هستند.

به عنوان مثال چنانچه جراح کاشت موی بسیار مطرحی در یک کلینیک کاشت مو مشغول به کار باشد، به طور معمول دستمزد بیشتری طلب می کند و یا اگر کلینیک در مکان جغرافیایی قرار داشته باشد که هزینه ی ملک اعم از رهن، اجاره و خرید بالا باشد، کلینیک مربوطه  نیز در تعیین قیمت کاشت مو به هزینه مکان کلینیک بیشتر اهمیت می دهد.

قیمت کاشت هر تار مو

قیمت کاشت هر تار مو یکی از مبناهای محاسبه هزینه کاشت مو

قیمت کاشت مو با تکنیک های مختلفی مورد محاسبه قرار می گیرد . به عنوان مثال برخی از کلینیک ها قیمت کاشت هر تار مو و یا هر گرافت مو را اعلام می کنند و پس از کاشت مو و تعیین دقیق تعداد تار مو و یا گرافت مویی که برای فرد کاشته شده است، قیمت کاشت مو را برای وی تعیین می کنند.

روش دیگری که برای تعیین هزینه کاشت مو وجود دارد، تعیین قیمت بر اساس مساحت کاشت مو است. توجه داشته باشید که هر تار مو یعنی فقط یک عدد مو و هر گرافت مو از یک یا چند تار مو تشکیل می شود. در حال حاضر بسیاری از کلینیک ها  هزینه کاشت مو را بر مبنای تعداد گرافت کاشته شده محاسبه می کنند.

تفاوت قیمت کاشت هر تار مو با متد های مختلف

قیمت کاشت یا پیوند هر تار مو معمولا مقدار ثابتی نیست و بر حسب اینکه کاشت مو با چه متدی انجام شده باشد، قیمت ها با هم فرق می کنند. به عنوان مثال هزینه کاشت به روش fut از هزینه کاشت به روش fue ارزان تر است.

[تعداد: 4   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha