مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو در ترکیه قیمت کاشت مو در ترکیه
16 اکتبر 2018 بدون نظر 2000 بازدید

قیمت کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

کاشت مو یکی از محبوب ترین روش ها برای رفع ریزش مو است که بسیاری از افراد برای رشد موهای جدید از آن استفاده میکنند. بهتر است بدانید در حال حاضر در بسیاری از کشور های جهان برای رفع کچلی و طاسی از این روش استفاده میشود چون در اکثر موارد نمیتوان ریزش مو و کچلی را با روش های دیگر بر طرف کرد. اگر قصد دارید برای استفاده از روش های کاشت مو به کشور های دیگر مانند ترکیه سفر کنید بهتر است قبل از هر چیز به مطالعه ی این مطلب که در مورد قیمت کاشت مو در ترکیه است بپردازید.

قیمت کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

در مقاله ای به طور جداگانه به بررسی پیوند مو در ترکیه و روش های آن پرداختیم؛ در نتیجه دیدیم که انجام کاشت مو در کشور ترکیه مزایای برتری نسبت به ایران ندارد.

اگر قصد دارید به علت قیمت کاشت مو در ترکیه به این کشور سفر کنید تا هزینه ی کمتری را متحمل شوید بهتر است بدانید کلینیک های معتبر در هر کجای جهان که قرار گرفته باشند هزینه ی کمتر دریافت نخواهند کرد و این امکان وجود دارد که در کشور های دیگر به علت عدم آشنایی با کلینیک ها به دام مراکز غیر مجاز و کلینیک های غیر معتبر بیفتید.

قیمت کاشت مو در ترکیه چقدر است؟

به همین دلیل همیشه توصیه میشود برای کاشت مو تا جایی که امکان دارد به مراکز معتبر و شناخته شده داخل کشور مراجعه کنید. خوشبختانه امروزه مراکز معتبر زیادی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به آن ها از بهترین خدمات کاشت مو برخوردار شوید. هزینه کاشت مو در کلینیک های داخل کشور در اکثر موارد به صرفه تر از کلینیک های خارج از کشور خواهد بود.

تفاوت قیمت کاشت مو در ترکیه با ایران

همانطور که گفتیم قیمت کاشت مو در ترکیه تفاوت چندانی با ایران ندارد علاوه بر این بهتر است بدانید کاشت مو روش های یکسانی دارد که در تمامی کشور های جهان از آن استفاده میشود به همین دلیل هیچ دلیلی وجود ندارد که برای کاشت مو به کشور دیگری مراجعه کنید. کاشت مو در ترکیه مزیت خاصی نخواهد داشت.

یکسان بودن قیمت کاشت مو در ترکیه با ایران به علت این است که در همه ی کشور ها برای رفع ریزش مو از روش های sut, fue و fit  استفاده میشود. در میان این روش ها روش sut در حال حاضر بهترین روشی است که میتوان از آن استفاده نمود.

در روش sut برای کاشت مو از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود و همین باعث خواهد شد تا شاهد عوارض مختلف روش های دیگر نباشیم.

آیا هزینه کاشت مو در ترکیه کمتر از ایران است؟

در بخش های قبلی گفتیم که تعرفه های انجام کاشت مو در کشور ترکیه ارزان تر از کشور خودمان نیست و هر کلینیک تعرفه های مشخص به خود را دارد.

اما موردی که در هزینه کلی کاشت مو در کشور ترکیه موثر است و باید مورد توجه قرار بگیرد این است که برای انجام عمل در کشورهای دیگر فرد باید متحمل هزینه های رفت و آمد و اقامت در کشور مورد نظر بشود و این امر باعث افزایش قابل توجه هزینه ها خواهد شد.

از آنجا که انجام عمل در کشورهای دیگر از جمله ترکیه مزایای خاصی ندارد انجام این هزینه های اضافی مقرون به صرفه نخواهد بود. افراد می توانند با صرف هزینه کمتر از مزایای عمل در کشور ایران بهره ببرند و به نتایج طبیعی و دائمی دست پیدا کنند.

[تعداد: 4   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha