مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت موی ریش قیمت کاشت موی ریش
15 ژانویه 2019 بدون نظر 503 بازدید

قیمت کاشت موی ریش چقدر است؟

برخی از مردان به صورت دائمی دچار کم پشتی یا طاسی ناحیه ای در ریش خود هستند و لذا جهت ایجاد تراکم مناسب مو در نواحی ریزش کرده، باید به کاشت مو اقدام کنند، در همین راستا در این مقاله، قیمت کاشت موی ریش برای افراد متقاضی این نوع عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت موی ریش

به طور معمول جهت کاشت و پیوند مو در ناحیه ریش از موهای ناحیه ی پشت سر و یا اطراف گوش که در برابر هورمون عامل ریزش مو مقاوم هستند، استفاده می گردد. انتخاب تکنیک مناسب کاشت ریش، به میزان مهارت، وسعت ناحیه ی ریزش کرده، تجهیزات و وضعیت بانک موی فرد بستگی دارد، هر روشی که جهت کاشت ریش انتخاب گردد به واسطه ی آن روش، فولیکول های مو از عمق پوست ناحیه ی دهنده (پشت سر) به ناحیه ی گیرنده (ریش) انتقال داده می شوند که در هر دو ناحیه ایجاد بیحسی موضعی سبب راحتی بیمار و پزشک جراح خواهد شد.

قیمت کاشت موی ریش چقدر است؟

به منظور کاشت ریش، از میان فولیکول های استخراجی، آنهایی جهت پیوند در ریش مناسب هستند که بیشترین هماهنگی را از نظر ضخامت، رنگ و زاویه ی رویش با موهای ریش دارند. برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی با توجه به روش انتخابی ممکن است توسط ابزار مخصوص پزشکی و یا دستگاه های مخصوص کاشت مو انجام گردد.

نتایج کاشت ریش

هنگامی که عملیات کاشت ریش در خط طراحی شده برای ریش انجام شد، حدود هفته ی دوم الی سوم، ساقه ی موهای پیوندی شروع به ریزش خواهد کرد زیرا موها وارد فاز استراحت خواهند شد اما ریشه ی مو در پوست باقی مانده و پس از مدتی شروع به رشد خواهد کرد تا اینکه حدود ۸ الی ۱۲ ماه بعد، نتایج نهایی کاشت ریش مشخص خواهد شد به طوری که فرد می تواند به اصلاح و کوتاهی ریش خود اقدام نماید.

قیمت کاشت موی ریش

به طور کلی برای عمل کاشت ریش یک نفر در مراکز مختلف زیبایی، قیمت های متفاوتی ارائه می گردد زیرا عوامل تعیین کننده ی قیمت کاشت ریش (روش کاشت، وسعت ناحیه ی ریزش کرده در ریش، دستمزد پزشک جراح، موقعیت جغرافیایی و شهرت کلینیک زیبایی، ویزیت های قبل و بعد از جراحی، داروهای تجویزی و …) دارای هزینه های متفاوتی هستند، لذا نمی توان یک قیمت ثابت برای این عمل زیبایی عنوان نمود.

قیمت کاشت موی ریش مانند سایر عمل های زیبایی که غیرضرروری هستند، توسط شرکت های بیمه، تحت پوشش قرار ندارند و فرد متقاضی به صورت کاملا آزاد باید به پرداخت هزینه آن اقدام نماید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha