مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت ابرو قیمت کاشت ابرو
18 سپتامبر 2018 بدون نظر 2741 بازدید

قیمت کاشت ابرو چقدر است؟

بسیاری از خانم ها به دلایل مختلفی مانند ژنتیک ، استرس، بیماری ، حادثه ، سوختگی و مصرف دارو مقدار زیادی از حجم ابروی خود را از دست می دهند و ممکن است جهت جبران این کم پشتی مو از روش های مختلفی مانند تاتو کردن و هاشور کردن ابرو استفاده نمایند اما تعدادی نیز به کاشت ابرو متمایل می شوند که باید دید قیمت کاشت ابرو چقدر است؟

کاشت ابرو

کاشت ابرو که اغلب توسط خانم ها انجام می گیرد امری تخصصی  می باشد که به مهارت و تکنیک کاشت مناسب نیاز دارد و له همین دلیل باید توسط متخصص کاشت مو و در مراکز کاشت موی معتبر انجام بگیرد.

در کاشت ابرو موی کاشته شده از ناحیه سر خود بیمار با روش های مختلف برداشته می شود و با  زاویه خواب مناسب در ابرو کاشته می شود که امروزه کاشت ابرو با استفاده از روش های نوین و با کمک دستگاه های اتوماتیک و بدون جراحی تنها در یک جلسه انجام می گیرد که هم تراکم بالایی را در ابروها از موی پیوند زده شده بدون جراحی ایجاد می نماید و هم زاویه خواب موها با استفاده از این روش ها کاملا طبیعی خواهد بود.

قیمت کاشت ابرو چقدر است؟

مناسب ترین روش کاشت ابرو

کاشت ابرو که عمل بسیار حساسی می باشد حتما باید توسط یک تیم کاشت موی مجرب در یک مرکز مجهز کاشت مو با استفاده از نوین ترین روش های کاشت مو انجام بگیرد.

گر چه در سطح جهان از روش های مختلفی جهت کاشت ابرو استفاده می گردد اما روش نوین کاشت مویsut به دلیل عدم استفاده لز جراحی جهت برداشت و کاشت گرافت های مو و عدم استفاده از بخیه و بدون نیاز به بیهوشی که تنها در یک جلسه و با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک لیزری انجام می گیرد و هیچ جای زخم و بخیه ای را در ابروها پس از کاشت مو بر جا نمی گذارد و تراکم بالایی از موهای پیوند زده شده را در ابروها با زاویه خواب طبیعی ایجاد می نماید در بین خانم ها بسیار مر طرفدار می باشد.

قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو در هر بیماری با توجه به ریزش ابروی وی و نیاز به تعداد گرافت ها جهت کاشت، تجربه و مهارت متخصص و دستمزد وی، تکنیک کاشت ابرو و تعرفه های مراکز کاشت مو تعیین می گردد و با توجه به فاکتورهای ذکر شده کاشت ابرو در هر مرکز کاشت مو و برای هر بیماری متفاوت خواهد بود.

[تعداد: 19   میانگین: 2.9/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha