مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو پر تراکم کاشت مو پر تراکم
۱۶ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 536 بازدید

قیمت و هزینه کاشت مو پر تراکم چقدر است؟

قیمت و هزینه کاشت مو یکی از سوالاتی است که  معمولا در ذهن کسانی که تمایل به انجام کاشت مو دارند، وجود دارد زیرا هزینه ی تقریبا بالای مو برای خیلی از افراد مسئله مهمی است که می خواهند با اطلاعات قبلی از هزینه های تقریبی کاشت مو آمادگی لازم برای پرداخت هزینه ها را در خود بسنجند. در این مطلب به بررسی قیمت و هزینه تمام شده ی کاشت مو به خصوص کاشت مو پر تراکم می پردازیم.

عوامل موثر در تعیین هزینه کاشت مو

هر چند که ممکن است در کلینیک ها مراکز مختلف کاشت مو از تکنیک های مختلفی برای تعیین هزینه استفاده شود اما همه ی ان ها در این مورد مشترک هستند که هرچه وسعت ناحیه ریزش مو بیشتر باشد، هزینه کاشت مو بالاتر خواهد رفت. روش کاشت مو مورد دیگری است که در تعیین هزینه اثر گذار است، به عنوان مثال روش کاشت موی FIT از روش کاشت موی FUT گران تر می باشد و روش ترکیبی(برداشت مو هم با روش FUTو هم با روش FIT) نیز از هر دو گران تر است.

روش کاشت مو پر تراکم

کاشت موی پر تراکم یعنی روشی که در آن تراکم موهای کاشته شده بیشتر از حد معمول باشد. گرچه در برخی موارد کاشت موی پر تراکم امکان پذیر است اما در شرایط خاصی این اتفاق می افتد. اولین مسئله محدودیت تعداد پیوند مو در یک وسعت مشخص از پوست سر است به عنوان مثال برای کاشت مو در ناحیه ای به وسعت ۸ سانتی متر، حدود ۵ الی ۶ هزار تار مو می توان پیوند نمود و افزایش تراکم بیش از این مقدار موجب آسیب به کل موی های پیوندی و نتیجه ی عکس کاشت مو می گردد.

کاشت مو پر تراکم

کسانی که ادعا می کنند با کاشت موی ترکیبی  در یک جلسه می توان به هر تراکم موی دلخواه دست یافت نظر اشتباهی دارند و روش های ترکیبی برداشت مو صرفا برای تهیه گرافت های موی بیشتر برای پوشش وسعت بیشتری از ناحیه طاسی است. تنها در صورتی که تیم کاشت مو مهارت کافی داشته باشند  و بانک موی فرد خوب باشد، می توانند در طی دو الی سه جلسه کاشت مو، تراکم مو ها را مقداری نسبت به تراکم معمول در کاشت مو بیشتر کنند.

هزینه کاشت موی پر تراکم

طبق گفته های بالا، کاشت موی پر تراکم واقعی که طی چند جلسه کاشت مو می توان به آن دست یافت، مسلما هزینه بالاتری  نسبت به هزینه یک جلسه کاشت مو خواهد داشت و ممکن است در جلسات مختلف ار روش های مختلفی برای برداشت مو ها استفاده شود. بنابراین در مورد هزینه نهایی کاشت مو پر تراکم پزشک متخصص با معاینه بیمار می تواند نظر قطعی دهد.

[تعداد: 6    میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *