مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت موی مصنوعی هزینه کاشت موی مصنوعی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 2234 بازدید

قیمت و هزینه کاشت موی مصنوعی

متاسفانه به علت اینکه هزینه ی روش های دائمی برای رفع ریزش مو بیشتر از روش های دیگر هستند برخی از افراد نمیتوانند از این روش ها برای درمان کچلی و طاسی استفاده کنند. در حال حاضر تنها روش دائمی ریزش مو کاشت موی طبیعی است اما به علت اینکه هزینه ی این روش بیشتر از روش های دیگر است برخی از افراد تصمیم میگیرند از روش های کم هزینه تر مانند کاشت موی مصنوعی یا روش ترمیم  موی hrt  استفاده کنند. هزینه کاشت موی مصنوعی در مقایسه با روش های کاشت مو کمتر است به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

علاوه بر این برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود ندارد و حتی افرادی که به ریزش موی ارثی مبتلا شده اند نیز میتوانند از این روش بهره بگیرند. در ادامه به این روش و هزینه ی آن بیشتر خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

هزینه کاشت موی مصنوعی چقدر است؟

هزینه کاشت موی مصنوعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که تمام این عوامل میتوانند در هزینه ی این روش تاثیر قابل توجهی را داشته باشند.

به طور کلی تعرفه ی خاصی برای کاشت موی مصنوعی و یا روش ترمیم موی hrt وجود ندارد به همین دلیل کلینیک های مختلف به توجه به خدماتی که میدهند قیمت های کاملا متفاوتی را ارائه میدهند.

قیمت و هزینه کاشت موی مصنوعی

اما باید توجه داشته باشید که برای مراجعه به کلینیک ها حتما توجه داشته باشید که مرکز مورد نظر اعتبار کافی داشته باشد چون در غیر اینصورت ممکن است با استفاده از لوازم غیر مجاز دچار مشکلات و عوارض مختلف شوید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه کاشت موی مصنوعی

همانطور که اشاره کردیم هزینه کاشت موی مصنوعی به عوامل زیادی وابسته است. یکی از این عوامل تجربه و مهارت افراد و متخصصانی است که این روش را انجام میدهند.

علاوه بر این روشی که برای ترمیم مو به کار گرفته میشود هم تاثیر زیادی در هزینه ترمیم مو خواهد داشت. در صورتی که موهایتان دچار کم پشتی خفیف شده باشد میتوان با هزینه ای بسیار کم به رفع آن پرداخت.

مزایای کاشت موی مصنوعی

پرداخت هزینه کاشت موی مصنوعی در بسیاری از مواقع ارزشش را خواهد داشت چون این روش مزایای قابل توجهی دارد که با استفاده از آن شاهد خواهید بود.

کاشت موی مصنوعی باعث میشود تا بدون هیچگونه عارضه شاهد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشید. موهایی که کاشته میشوند به هیچ وجه ایجاد حساسیت نخواهند کرد و حتی میتوانید با آن ها به حمام و استخر بروید.

[تعداد: 9   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha