مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پروتز موی سر پروتز موی سر
14 اکتبر 2018 بدون نظر 955 بازدید

قیمت و هزینه پروتز موی سر

افرادی که دچار ریزش مو و کچلی میشوند در برخی موارد میتوانند با استفاده از درمان های دارویی به نتیجه برسند اما متاسفانه به علت اینکه استفاده از این روش ها در کوتاه مدت نتیجه ای نمیدهند ممکن است بیماران دچار آسیب های روحی شوند. برای جلوگیری از این آسیب ها توصیه میشود تا در کنار درمان های دارویی و … از روش های استفاده کنید که در کوتاه مدت باعث بهبود ظاهر موها شود. پروتز موی سر یکی از این روش هاست که میتوانید در کوتاه مدت از نتایج قابل توجه آن استفاده نمایید.

پروتز موی سر چیست؟

پروتز موی سر که با آن ترمیم مو هم گفته میشود جزء روش های درمانی برای کچلی و طاسی به شمار نمیرود. اما با استفاده از آن میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد رفع کچلی و ظاهر نامناسبی که به وجود آمده بود

همین موضوع هم باعث شده تا بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از این روش استفاده کنند. بهتر است بدانید با استفاده از این روش حداقل میتوان تا مدت ها از کچلی و طاسی دور بود.

قیمت و هزینه پروتز موی سر

برای انجام پروتز یا ترمیم مو متخصصان از موهای مصنوعی که با الیاف طبیعی ساخته شده اند استفاده میکنند. استفاده از این موها باعث میشود تا شاهد حساسیت های پوستی و عوارض دیگر که در کلاه گیس دیده میشود نباشیم.

متخصصان برای این که ظاهر موهای جدید طبیعی باشد رنگ و ضخامت آن ها را به صورت دقیق شبیه سازی میکنند و سپس با کراتینه های طبیعی روی سر قرار میدهند.

هزینه پروتز موی سر چقدر است؟

قیمت پروتز موی سر تعرفه ی ثابتی ندارد. قیمت این روش بیشتر به شرایط بیمار و کلینیکی که به آن مراجعه میشود بستگی دارد. در صورتی که فرد فقط دچار ریزش موی سطحی شده باشد قطعا میتوان با هزینه ای کمتر به انجام این روش پرداخت اما برای کچلی کامل ممکن است هزینه ی دریافتی چند برابر باشد.

مزایای پروتز موی سر چیست؟

پروتز موی سر تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه شاهد رفع کچلی و طاسی بود. این روش تقریبا برای همه ی افراد قابل استفاده است.

حتی افرادی که به علت شیمی درمانی و یا بیماری آلوپسی دچار ریزش مو شده اند نیز میتوانند از این روش استفاده کنند. جالب است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان در کنار این روش از روش های دیگر مانند پی ار پی هم استفاده کرد.

[تعداد: 6   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha