مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت لیزرتراپی مو قیمت لیزرتراپی مو
8 ژانویه 2019 بدون نظر 459 بازدید

عوامل موثر در قیمت لیزرتراپی مو

عمل لیزرتراپی مو تاثیر بسزایی در جهت رفع مشکلات مو دارد، از این رو افرادی که دچار  ریزش مو و دیگر مشکلات مو هستند، لازم است جهت درمان اصولی و سریع به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه نمایند، در همین راستا در این مقاله، عوامل موثر در قیمت لیزرتراپی مو برای افراد متقاضی این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیزرتراپی موی سر

در عمل لیزرتراپی مو به منظور توقف ریزش مو، تقویت فولیکول ه و افزایش رشد موها، از تابیدن لیزر کم توان که فاقد انرژی حرارتی است، استفاده می شود، تابیدن اشعه ی لیزر به پوست از جهات مختلف موجب افزایش جریان خونرسانی و اکسیژن رسانی به ریشه ی موها می گردد.

بدین ترتیب مواد مغذی مورد نیاز رشد و ترمیم موها به شکل موثری در اختیار فولیکول ها قرار می گیرد و حتی موهایی که در فاز خواب هستند شروع به رشد می کنند که در نهایت با تقویت موثر فولیکول ها، شاهد بهبود کیفیت موها و حتی پرپشتی موها خواهیم بود.

عوامل موثر در قیمت لیزرتراپی مو

تعداد جلسات لیزرتراپی

لیزرتراپی مو روشی غیر جراحی است که در حالتی که فرد نشسته است، انجام خواهد شد و معمولا طی نیم ساعت به اتمام خواهد رسید. تعداد جلسات مورد نیاز لیزرتراپی جهت رفع مشکلات مو، به نوع مشکلات مو و شدت آن بستگی دارد به گونه ای که تعداد جلسات مورد نیاز در هر فردی متفاوت می باشد و ممکن در یک فرد ۱۰ جلسه و در فرد دیگری ۲۰ جلسه نیاز باشد که می توان دو جلسه را در یک هفته نیز انجام داد، ۳ الی ۶ ماه نیز طول خواهد کشید تا نتایج حاصل از لیزرتراپی مو نمایان شوند، لذا فرد تا ظهور اثرات لیزرتراپی، باید صبور باشد.

قیمت لیزرتراپی مو

نوع ریزش موها، نوع لیزر مورد استفاده، تعداد جلسات لیزر تراپی مورد نیاز، ناحیه تحت درمان، تجهیزات پزشکی مرکز زیبایی، دستمزد پزشک متخصص و ناحیه جغرافیایی مرکز زیبایی از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت لیزرتراپی مو می باشند که برای یک نفر هزینه انجام لیزرتراپی مو به دلیل متفاوت بودن همین عوامل در مراکز مختلف زیبایی، متغییر خواهد بود. شرکت هاب بیمه، مانند سایر عمل های زیبایی که غیرضروری هستند، هزینه ی عمل لیزرتراپی مو را تحت پوشش قرار نخواهند داد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha