مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت روش اف سی ای قیمت روش اف سی ای
16 نوامبر 2018 بدون نظر 877 بازدید

قیمت روش اف سی ای به چه عواملی بستگی دارد؟

ریزش مو تاثیر زیادی بر روی زیبایی انسان دارد و باعث کاهش شدید زیبایی میشود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند تلاش میکنند با استفاده از بهترین روش ها به درمان آن بپردازند که قطعا کاشت مو یکی از بهترین روش ها خواهد بود. در میان روش های کاشت مو روش FCI یکی از بهترین هاست اما به علت اینکه قیمت روش اف سی ای ممکن است بیشتر از روش های دیگر باشد این امکان وجود دارد که در آینده برخی از افراد ترجیح دهند از روش های قدیمی استفاده کنند.

عوامل موثر در قیمت روش اف سی ای

روش FCI از جدیدترین روش های کاشت مو است که فعلا بر روی نمونه های انسانی مورد آزمایش قرار نگرفته است اما این روش کاشت مو دچار پیشرفت های قابل توجهی شده است به همین دلیل بسیاری از افراد منتظرند تا با رسیدن این روش به مراحل نهایی بتوانند از آن استفاده کنند. چیزی که در مورد قیمت روش اف سی ای کاملا مشخص است گرانتر بودن این روش نسبت به روش های دیگر است.

قیمت روش اف سی ای به چه عواملی بستگی دارد؟

چون برای انجام این روش باید فولیکول ها در محیط ازمایشگاهی تکثیر شوند و قطعا این موضوع تاثیر زیادی در هزینه کاشت مو به روش اف سی ای خواهد داشت.

به همین دلیل میتوان گفت هزینه ازمایشگاه یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در هزینه ی کاشت مو به روش FCI خواهد بود ضمن این که دستمزد متخصصان نیز تاثیر زیادی در کاشت مو به این روش خواهد داشت.

متقاضیان کاشت مو اف سی ای چه افرادی خواهند بود؟

قیمت روش اف سی ای دلیلی بر کاهش تقاضای استفاده از این روش نخواهد شد چون امروزه افراد زیادی وجود دارند که به دلایل مختلف نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند که با متداول شدن روش FCI امکان بهره بردن از کاشت مو را خواهند داشت چون در روش اف سی آی متخصصان میتوانند با استخراج تعداد کمی از فولیکول ها به پیوند مو بپردازند.

معایب کاشت مو اف سی ای

قیمت روش اف سی ای شاید یکی مهمترین معایب این روش باشد چون ممکن است چندین برابر روش های دیگر باشد. اما علاوه بر این به علت اینکه امکان بررسی موهای جدیدی که رشد میکنند نیست ممکن است برخی موها رشد مناسب نداشته باشند. البته این روش در کنار معایبی که دارد قطعا مزایای فوق العاده ای خواهد داشت و تا حد زیادی جایگزین روش های قدیمی خواهد شد.

[تعداد: 6   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha