مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قرمزی چشم بعد از کاشت مژه قرمزی چشم بعد از کاشت مژه
14 ژانویه 2019 بدون نظر 5882 بازدید

درمان قرمزی چشم بعد از کاشت مژه

امروزه به جای اکستنشن مژه های مصنوعی و موقت از عمل کاشت مژه ی استقبال شده است زیرا این روش نتایج بسیار طبیعی و دائمی به همراه خواهد داشت اما این عمل با عوارضی همراه خواهد بود، در همین راستا در این مقاله، درمان قرمزی چشم بعد از کاشت مژه به عنوان یکی از عوارض این عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل زیبایی کاشت مژه

قرار دادن تعدادی موی طبیعی حدود ۲۰ الی ۵۰ تار مو در خط مژه، تغییرات زیادی در تراکم و پرپشتی مژه ایجاد خواهد کرد، برای این منظور پزشک جراح به کمک جراحی یا به کمک دستگاه های مخصوص برداشت مو، از بانک موی پشت سر فرد، موهایی همراه با ریشه از پوست استخراج می کند و آن دسته از موها را که از نظر رنگ، ضخامت و زاویه ی رویش با موهای مژه هماهنگی بیشتری دارند را آماده کاشت خواهد کرد سپس جراح، تحت بیحسی موضعی با دقت با ایجاد شکاف هایی طولی در فاصله ی بین مژه ها، با استفاده از ابزار خاص جراحی، اقدام به پیوند موها در مژه خواهد کرد.

درمان قرمزی چشم بعد از کاشت مژه

علت و درمان قرمزی چشم بعد از کاشت مژه

از آنجا که حین عمل کاشت مژه از لوازم جراحی استفاده می شود و فشار به چشم ها وارد می گردد، چشم دچار عوارضی چون قرمزی، التهاب، تورم و کبودی خواهد شد که این عوارض ممکن است برای فرد نگران کننده باشد اما می توان گفت که قرمزی چشم پس از کاشت مژه عارضه ای عادی است و به دلیل تماس دست جراح و لوازم پزشکی ایجاد می گردد.

متخصص جهت رفع موثر این عارضه کوتاه مدت، قطره چشمی مناسب (قطره استریل چشمی) تجویز خواهد کرد که پس از چند روز، قرمزی چشم از بین خواهد رفت.

هزینه کاشت مژه

هزینه ی کاشت مژه با توجه به روش کاشت مژه، دستمزد پزشک جراح، میزان تارهای کاشته شده ی مو در هر پلک و هزینه ی کلینیک زیبایی تعیین می شود که به دلیل عدم وجود تعرفه ی پزشکی مخصوص در رابطه با این عمل زیبایی، در کلینیک های زیبایی مختلف برای یک نفر، هزینه ی کاشت مژه بسیار متفاوت از هم خواهد بود.

عمل زیبایی و غیرضروری کاشت مژه، مانند سایر عمل های زیبایی، تحت پوشش شرکت های بیمه قرار نخواهد گرفت و فرد به صورت آزار باید به پرداخت هزینه این عمل زیبایی اقدام نماید.

[تعداد: 4   میانگین: 2.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha