مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قرص زینک پلاس قرص زینک پلاس
8 اکتبر 2018 بدون نظر 2443 بازدید

قرص زینک پلاس چگونه مصرف می شود؟

قرص زینک پلاس از مکمل هایی است که مصرف آن در بسیاری از موارد ضروری خواهد بود به همین دلیل بسیاری از متخصصان برای بیماران خود این قرص را تجویز میکنند.با استفاده از این قرص در کمترین زمان ممکن میزان روی مورد نظر بدن تامین میشود و مشکلات ناشی از کمبود روی برطرف میگردد.البته برای تامین روی میتوان از غذاهای طبیعی هم استفاده نمود.غذایی مانند تخم مرغ،جگر گوساله،حبوبات،نخود فرنگی و … از غذاهایی هستند که مقادیر زیادی روی در آن ها وجود دارد و با مصرف این داروها میزان روی کافی در بدنتان ایجاد خواهد شد.بهتر است بدانید در اکثر موارد استفاده از این غذاها میتواند روی مورد نظر بدن را تامین کند اما در زمانی که میزان روی کاهش میابد باید از قرص زینک پلاس استفاده نمود تا بدن در فعالیت های خود دچار اختلال نشود.

قرص زینک پلاس چیست؟

قرص زینک پلاس دارای مقادیر مناسبی از روی برای تامین زینک و یا روی مورد نیاز بدن است. علاوه بر این در این قرص ویتامین c و b هم وجود دارد.

فواید قرص زینک به گونه ای است که در بسیاری از فعالیت های بدن نقش موثری دارد و در بیش از ۱۰۰ واکنش شیمیایی بدن مورد استفاده قرار میگیرد. مصرف قرص زینک میتواند تاثیرات قابل توجهی را برای بدن داشته باشد.

قرص زینک پلاس چگونه مصرف می شود؟

این قرص در صورتی که توسط متخصصان تجویز شود سیستم ایمنی بدن را تقویت خواهد کرد و باعث میشود کلاژن سازی در پوست افزایش پیدا کند. همچنین طبق تحقیقاتی که انجام شده مصرف قرص زینک پلاس باعث رفع استرس و اضطراب خواهد شد.

طریقه مصرف قرص زینک پلاس

نحوه مصرف قرص زینک پلاس توسط متخصصان به صورت دقیق تایین خواهد شد و نباید به صورت سرخود از آن استفاده کنید.اما به طور کلی  مصرف یک قرص در طول روز کفایت میکند.

بهتر است مصرف این قرص همراه با غذا باشد چون در غیر اینصورت ممکن است دچار تهوع شوید. علاوه بر این مصرف روی نباید با آهن و کلسیم باشد چون ممکن است جذب روی در بدن کاهش پیدا کند.

موارد منع مصرف قرص زینک پلاس

همانطور که اشاره کردیم نباید بدون توصیه پزشک به مصرف قرص زینک پلاس بپردازید چون ممکن است دچار عوارض مختلف آن شوید. متخصصان در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد این قرص را تجویز خواهند کرد.

به طور کلی افرادی که به مشکلات کبدی دچار شده اند و یا ناراحتی معده دارند نباید از این قرص استفاده کنند. در غیر اینصورت دچار مشکلات زیادی خواهید شد.

[تعداد: 6   میانگین: 4.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha