مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قرص رشد مو قرص رشد مو
27 اکتبر 2018 بدون نظر 3078 بازدید

قرص رشد مو بدون عوارض

در صورتی که موهایتان کم کم در حال کم پشت شدن است بهتر است برای جلوگیری از کچلی کامل اقدام های لازم را به کار گیرید در غیر اینصورت ممکن است در مدت زمانی کوتاه تمام موهایتان را از دست دهید. در اینصورت قطعا درمان کچلی کار راحتی نخواهد بود و مجبور میشوید از روش های پر هزینه برای رفع ریزش موی خود استفاده کنید. استفاده از قرص رشد مو یکی از بهترین کارهایی است که میتوانید برای رفع ریزش موی بیشتر از ان استفاده کنید. در ادامه به معرفی قرص های مختلف خواهیم پرداخت.

قرص رشد مو فیناستراید

برای رشد مو قرص های زیادی وجود دارد که میتوانید با مراجعه به متخصصان زیبایی از آن استفاده نمایید. یکی از این قرص ها فیناستراید است که استفاده از آن میتواند نتایج قابل قبولی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند میتوانند از این قرص استفاده کنند.

قرص رشد مو بدون عوارض

باید توجه داشته باشید که قرص رشد مو فیناستراید فقط برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی هورمونی و یا ارثی شده اند چون این قرص فقط بر روی حساسیت فولیکول های مو بر روی هورمون های مردانه تاثیر خواهد داشت و افرادی که به دلایل دیگر دچار ریزش مو شده اند نباید از آن استفاده کنند. بهتر است بدانید برای رفع ریزش مو با استفاده از این قرص باید حداقل چند ماه منتظر بمانید.

قرص رشد مو زینک پلاس

قرص رشد مو زینک پلاس یکی از بهترین و کم عارضه ترین داروهایی است که استفاده از آن برای بسیاری از افراد باعث میشود تا رشد موها افزایش پیدا کند.

استفاده از این قرص علاوه بر تقویت مو باعث میشود تا سلامت پوست و ناخن ها هم افزایش پیدا کند. به دلیل خواصی که این قرص دارد استفاده از آن باعث تقویت حافظه و … هم خواهد شد.

البته برای استفاده از قرص زینک پلاس بهتر است به پزشک پوست و مو مراجعه کنید چون برخی از افراد ممکن است به استفاده از این قرص نیاز نداشته باشند.

قرص اکوفن برای رشد مو

اگر به دنبال قرص رشد مو بدون عارضه میگردید بهتر است اکوفن را امتحان کنید. قرص اکوفن با ترکیبات فوق العاده ای که دارد باعث میشود تا رشد موها در مدت زمانی بسیار کوتاه افزایش پیدا کند. افرادی که از این قرص استفاده میکنند در بسیاری از مواقع شاهد رفع ریزش موی خود خواهند بود.

قرص اکوفن شامل ویتامین ها و عناصر مختلف مانند ویتامین های گروه b ، زینک، اسپیرولین و منیزیم است و در صورتیکه مصرف آن بیش از حد نباشد مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

[تعداد: 9   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha