مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قرص تقویت ابرو قرص تقویت ابرو
2 ژانویه 2019 بدون نظر 1811 بازدید

قرص تقویت ابرو چی بگیرم؟

داشتن ابروی پرپشت و زیبا آرزوی هر فردی می باشد اما برخی از افراد به دلایل مختلفی چون کمبود برخی از ویتامین های ضروری که برای رشد ابرو مفید هستند دچار ریزش ابرو می شوند و اگر وجود این کمبود در بدن آنها توسط متخصص تشخیص داده شود وی داروهای مختلفی جهت رفع این مشکل را برای آنها تجویز خواهد کرد و از این طریق در کنار توصیه رژیم غذایی مناسب سعی خواهد کرد با مصرف مکمل های رژیم غذایی مشکل ریزش ابروی بیمار را برطرف نماید اما قرص تقویت ابرو چی بگیرم؟

قرص تقویت ابرو

در مبحث علم پزشکی هنوز قرص مشخصی به عنوان قرص تقویت کننده رشد ابرو تولید نشده است اما اگر ریزش ابرو به دلیل مشکلات هورمونی ایجاد شده باشد متخصص برای این افراد قرص فیناستراید یا اکوفن را تجویز خواهد نمود اما در صورتی که با توجه به شواهد موجود و نظر پزشک علت بروز ریزش مو کمبود ویتامین در بدن تشخیص داده شود متخصص انواع مکمل های رژیم غذایی را در کنار رعایت نکات تغذیه ای مفید برای بیمار تجویز می نماید تا  مشکل ریزش ابروی این افراد برطرف گردد.

قرص تقویت ابرو چی بگیرم؟

بهترین قرص های ویتامین جهت رفع ریزش ابرو

  • قرص اکوفن : قرص اکوفن جهت رفع ریزش ابرو به افراد کمک خواهد کرد و این قرص برای افرادی که به دلیل کمبود بیوتین در بدن خود دچار ریزش ابرو شده اند در جذب بیشتر آهن کمک خواهد کرد.
  • قرص زینک: این قرص که دارای عنصر روی و ویتامین های گروه B و C می باشد در رفع ریزش ابرو موثر خواهد بود.
  • بیوتین یا قرص ب کمپلکس: این قرص حاوی ویتامین های گروه B می باشد و برای رشد مو مفید خواهد بود‌.
  • مکمل ویتامین D : این ویتامین یکی دیگر از ویتامین های مورد نیاز بدن جهت رشد مو می باشد که اگر از راه طبیعی تامین نشود با مصرف این مکمل تامین خواهد شد.
  • ویتامین E: اگر ویتامین E بدن با مصرف کیوی، انبه و بادام زمینی تامین نشود مصرف این مکمل در کاهش ریزش موها موثر خواهد بود.
  • ویتامین C : وجود این ویتامین در بدن در سنتز کلاژن نقش زیادی دارد و اگر این ویتامین در بدن وجود نداشته باشد کلاژن موجب تولید مو نخواهد شد بنابراین با مصرف قرص مکمل آن می توان به تولید و تشکیل فولیکول های مو امیدوار بود.

مصرف قرص های مکمل

برخلاف نظر برخی از افراد که مصرف مکمل های رژیم غذایی چون ویتامین E و D را بی خطر می دانند اما طبق نظر متخصصین مصرف این قرص ها باید حتما با نظر متخصص و با میزان مشخص انجام بگیرد زیرا مصرف زیاد این ویتامین ها مانند ویتامین D باعث جذب زیاد کلسیم و در نتیجه خستگی و مشکلات کلیوی برای فرد خواهد شد و برای تجویز و مصرف این مکمل ها باید حتما با پزشک مشورت گردد و نباید این مکمل ها به صورت خودسرانه مصرف شوند.

[تعداد: 4   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha