مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فیناستراید بر موهای کاشته شده فیناستراید بر موهای کاشته شده
20 ژانویه 2019 بدون نظر 446 بازدید

تاثیر فیناستراید بر موهای کاشته شده چیست؟

معمولا متخصصان زیبایی بعد از کاشت مو به تجویز داروهایی میپردازند تا فرد به نتایج بهتری دست پیدا کند به همین دلیل بسیاری از بیماران به دنبال اطلاع از اثرات داروهای مختلفی که تجویز میشوند هستند. در این میان فیناستراید هم ممکن است در میان داروهایی که دریافت میشود مشاهده شود به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به اثراتی که این دارو دارد بپردازیم تا با آن آشنایی بیشتری پیدا کنید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با تاثیر فیناستراید بر موهای کاشته شده آشنا شوید.

داروی فیناستراید

فیناستراید از داروهایی است که برای درمان ریزش موی ارثی مورد استفاده قرار میگیرد. این دارو در اکثر موارد اثرات قابل توجهی به دنبال خواهد داشت اما متاسفانه نتایج آن دائمی نخواهد بود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند به نتایج رضایت بخش دست نخواهند یافت. همین باعث شده تا بسیاری از افراد تصمیم بگیرند از روش هایی مانند کاشت مو استفاده کنند.

تاثیر فیناستراید بر موهای کاشته شده چیست؟

فیناستراید بر موهای کاشته شده اثرات قابل توجهی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل برخی از متخصصان به تجویز آن می پردازند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه استفاده از فیناستراید باعث افزایش رشد موها نخواهد شد به همین دلیل باید برای استفاده از آن با پزشک مشورت نمود. فیناستراید با کاهش اثرات هورمون های مردانه بر روی موها باعث میشود تا از ریزش آن ها جلوگیری شود.

تاثیر فیناستراید بر موهای کاشته شده

تاثیرات فیناستراید بر موهای کاشته شده ناچیز خواهد بود به همین دلیل ممکن است برخی از متخصصان به تجویز آن نپردازند. بهتر است بدانید فیناستراید بیشتر برای درمان ریزش موهای قبلی بیمار به کار گرفته میشود. این دارو باعث میشود تا موهای قبلی بیمار دچار ریزش نشود و بتوان به موهایی پرپشت تر دست پیدا کرد.

بهتر است بدانید استفاده طولانی مدت از فیناستراید به هیچ وجه توصیه نمیشود چون مشکلات زیادی بیماران به وجود می آورد به همین دلیل متخصصان به صورت موقت به تجویز آن میپردازند.

سایر داروهای بعد از کاشت مو

داروهای زیادی وجود دارند که متخصصان بعد از کاشت مو آن ها را تجویز میکنند. به دلیل این که فیناستراید بر موهای کاشته شده اثرات قابل توجهی ندارد همیشه از آن استفاده نمیشود. آنتی بیوتیک ها، مکمل ها و ویتامین های مختلف از داروهایی است که متخصصان برای رفع عوارض مختلف بعد از کاشت مو توصیه میکنند.

این داروها در صورتی که توسط متخصصان زیبایی تجویز شوند باید به صورت منظم مصرف گردند تا فرد دچار عوارض مختلف نشود.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha