مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو طبیعی پیوند مو طبیعی
23 سپتامبر 2018 بدون نظر 553 بازدید

فواید پیوند مو طبیعی

بسیاری از افراد با از دست دادن موهای خود اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و زندگی شخصی و حرفه ای آن ها تحت تاثیر قرار می گیرد. پیوند مو طبیعی می تواند راهکار خوبی برای رفع مشکل طاسی باشد. در ادامه فواید پیوند مو را شرح می دهیم.

ایجاد تحول در زندگی با پیوند مو طبیعی

ریزش مو و طاسی ابتدا فقط بر روی ظاهر اشخاص اثر می گذارد اما برای برخی ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس شود و به این ترتیب روی زندگی شخصی و حرفه ای آنان اثر گذار باشد؛ پیوند مو می تواند این مشکل را حل کند و باعث تغییرات مثبتی در روحیه ی افراد گردد.

فرایند پیوند مو به صورت طبیعی است

در این فرایند پزشک کاشت یا پیوند مو، فولیکول های مو را از ناحیه ی دهنده یا بانک مو بر داشت می کند و به ناحیه دریافت کننده یعنی نواحی طاس و کم مو پیوند می زند. به طور معمول داروی شیمیایی خاصی برای رشد مو ها نیاز نیست و فولیکول های پیوندی در صورتی که به صورت اصولی پیوند زده شوند، در جای جدید خود به خوبی رشد می کنند.

فواید پیوند مو طبیعی

پیوند موی طبیعی جلوه ی بهتری دارد

بیشتر کسانی که با مسائل مربوط به ریزش مو  رو به رو هستند، معمولا از این مسئله احساس نا رضایتی می کنند، زیرا وقتی که به آینه نگاه می کنند موهای خود را می بینند که کم پشت و نازک شده اند و دیگر جلوه ی سابق را ندارد. با انجام پیوند مو می توان جذابیت گذشته را تا حد قابل قبولی به صورت طبیعی  به دست آورد.

راهکاری دائمی برای ریزش مو و طاسی است

برخلاف درمان های موضعی که با قطع درمان ریزش مو مجددا آغاز می شود، زمانی که پیوند مو برای کاندید مناسبی صورت گیرد، نتیجه ی آن دائمی خواهد بود.

با پیوند مو در هزینه ها صرفه جویی می شود

به نظر می رسد خریدن یک داروی ضد ریزش مو از داروخانه بسیار به صرفه تر از انجام کاشت مو است اما حقیقت می تواند چیز دیگری باشد. در بسیاری از موارد داروهای موضعی تاثیر چندانی ندارند و فقط در مراحل اولیه ریزش مو کارایی دارند و اگر تاثیر هم داشته باشند، نیاز به خرید مداوم آن ها است، ولی پیوند مو این گونه نیست و برای خیلی از افراد فقط یک مرتبه کاشت مو برای همیشه کافی است.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha