مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای کاشت موی مصنوعی مزایای کاشت موی مصنوعی
9 اکتبر 2018 بدون نظر 987 بازدید

فواید و مزایای کاشت موی مصنوعی

متاسفانه برخی از افراد نمیتوانند برای رفع ریزش موی خود از روش های دائمی مانند کاشت مو استفاده کنند. چون برای استفاده از روش های کاشت مو شرایط خاصی مورد نیاز است که برخی از افراد از آن برخوردار نمی باشند. مثلا افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند حتما باید بانک موی کافی و قوی داشته باشند. علاوه بر این ریزش موی ناشی از بیماری آلوپسی و بیماری های خود ایمنی را هم نمیتوان با استفاده از روش های کاشت مو درمان کرد. در این موارد بهترین راه درمان و رفع ریزش مو استفاده از روش های درمانی موقت مانند کاشت موی مصنوعی اچ ار تی است. مزایای کاشت موی مصنوعی باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند. در ادامه به مزایای این روش خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

کاشت موی مصنوعی چیست و چه مزایا و معایبی دارد

کاشت موی مصنوعی به روشی گفته میشود که در آن  برای رفع ریزش موی فرد از چسب و کراتینه های طبیعی به همراه موهای مصنوعی استفاده میشود.

البته نوعی دیگر از کاشت موی مصنوعی هم وجود دارد که در آن برای کاشت موها از جراحی استفاده میشود. استفاده از این روش به طور کلی ممنوع است و در کلینیک های مجاز و معتبر به هیچ وجه از آن استفاده نمیشود.

فواید و مزایای کاشت موی مصنوعی

مزایای کاشت موی مصنوعی فقط مربوط به روش اول است و به طور کلی در این مطلب فقط به کاشت موی مصنوعی از نوع hrt اشاره خواهیم کرد.

مزایای کاشت موی مصنوعی

یکی از مزایای کاشت موی مصنوعی این است که استفاده از این روش برای افراد هیچ محدودیتی به دنبال نخواهد داشت و همه ی افراد میتوانند برای رفع مشکلات ریزش موی خود از این روش استفاده کنند.

علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند دچار هیچ عارضه ای نخواهند شد. ضمن این که ظاهر موهای کاشته شده کاملا طبیعی خواهد بود و به هیچ وجه ظاهر غیر طبیعی به وجود نخواهد آورد.

معایب کاشت موی مصنوعی

مزایای کاشت موی مصنوعی باعث شده تا بسیاری از افراد ترجیح دهند برای رفع ریزش موی خود از این روش استفاده کنند اما بهتر است بدانید این روش معایبی هم دارد.

موهایی که برای کاشت موی مصنوعی و یا روش hrt ترمیم مو به کار گرفته میشود به شدت آسیب پذیر است و باید برای افزایش دوام آن از موها به دقت مراقبت کرد. علاوه بر این موهایی که کاشته میشود دائمی نبوده و باید برای ترمیم آن هر چند وقت یکبار به مراکز زیبایی مراجعه نمود.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha