مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابرو با موی طبیعی کاشت ابرو با موی طبیعی
10 آگوست 2018 بدون نظر 822 بازدید

فواید و مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی

امروزه کاشت ابرو به شکل چشم گیری در جهان به خصوص در ایران فراگیر شده است و افراد بلافاصله پس از مواجه شدن با ریزش در ابروهای خود به سمت کاشت ابرو  با موی طبیعی کشیده می شوند باید بدانید که با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی و صنعت زیبایی انجام شده آنقدر این کاشت ابرو طبیعی به نظر می رسد که هیچ کسی متوجه نخواهد شد که شما کاشت ابرو انجام داده اید.

برای انجام کاشت مو نیاز است که اهدای مو از پوست سر انجام شود. در ادامه این موی برداشته شده در ناحیه ابروها کاشته می‌شود و می‌تواند در باقیمانده عمر فرد به رشد خود ادامه دهد. قبل از اینکه به انجام کاشت ابرو روی آورید نیاز است که از فواید و مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی آشنا شوید و سپس با خیالی آسوده به سراغ آن بروید زیرا همانطور که میدانید ابرو اولین چیزی است که در صورت افراد مشاهده می کنند و زیبایی آن نقش بسزایی در زیبایی شما دارد.

فواید و مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی

فواید کاشت ابرو با موی طبیعی

اگر بخواهیم به فواید و مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی اشاره کنیم موارد زیادی وجود دارد از همین رو به بررسی و معرفی برخی از آنها میپردازیم:

  • یکی از مهم ترین فواید و مزایای کاشت ابرو با موی طبیعی می تواند این مسئله باشد که برای انجام این عمل هیچگونه نیازی به جراحی سخت و یا بستری شدن نیست و تنها با بیهوشی موضعی می توان این عمل را انجام داد.
  • در روش کاشت ابرو هر گرافت مو باید به صورت جداگانه پیوند زده شود، که مستلزم استفاده از سوزن هایی می باشد که تنها چند میلی متر پهنا دارند.
  • برای انجام کاشت ابروی طبیعی نیاز است که هر ابرو بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ مو داشته باشد.

عوارض کاشت ابرو با موی طبیعی

کاشت ابرو که یک کاشت موی بسیار کوچک می باشد عوارض آن نیز به نسبت کاشت موی سر کمتر می باشد. اگر بخواهیم به عوارض آن بپردازیم باید بگوییم که همانند سایر عمل هایی که انجام می شود تزریق ماده بی هوشی ممکن است دردآور باشد که آن هم به دلیل نزدیکی به دور چشم و حساس بودن آن ناحیه می باشد. همچنین باید بدانید که پس از انجام عمل کاشت، ناحیه کاشت دچار خارش می شود که این خارش تنها یک یا دو روز طول می کشد و پس از آن از بین میرود. اما باید بدانید در صورتی که این خارش از بین نرفت باید به پزشک مراجعه کرده و او با تجویز یک پماد می تواند از این خارش جلوگیری کند.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha