مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزایای پروتز مو مزایای پروتز مو
14 اکتبر 2018 بدون نظر 1032 بازدید

فواید و مزایای پروتز مو

در میان روش هایی که برای رفع ریزش مو و کچلی وجود دارند برخی از روش ها طرفداران زیادی دارند. یکی از این روش ها، روش ترمیم مو است. برای انجام این روش از موهای مصنوعی به همراه پروتز مو استفاده میشود. مزایای پروتز مو و موهای مصنوعی باعث شده است تا بسیاری از افراد تصمیم بگیرند برای رفع ریزش موی خو از روش ترمیم مو استفاده کنند. شما هم در صورتی که شرایط کافی برای استفاده از روش های دیگر مانند کاشت مو را ندارید بهتر است برای رفع کچلی از روش ترمیم مو استفاده کنید.

کاندیدای پروتز مو

مزایای پروتز مو باعث شده است تا در بسیاری از مواقع متخصصان استفاده از این روش را به بیماران خود توصیه کنند. چون برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود ندارد به همین دلیل تمامی افرادی که به دلایل مختلف دچار ریزش مو شده اند میتوانند از این روش استفاده کنند. به علت اینکه در این روش از جراحی و بخیه استفاده نمیشود حتی بیماران دیابتی نیز میتوانند از آن استفاده کنند.

فواید و مزایای پروتز مو

همانطور که گفتیم این روش برای همه ی افراد مناسب است. اما متقاضیان اصلی این روش افرادی خواهند بود که به دلیل بانک موی ناکافی، ابتلا به برخی از بیماری ها و … نمیتوانند با استفاده از روش های دیگر به رفع ریزش موی خود بپردازند.

فواید و مزایای پروتز مو

مزایای پروتز مو به شرح زیر می باشد:

قبل از اینکه از این روش استفاده کنید بهتر است با مزایای پروتز مو به صورت دقیق آشنایی پیدا کنید در غیر اینصورت ممکن است از انتخاب خود رضایت کافی نداشته باشید.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از پروتز مو این است که با استفاده از این روش لازم نیست برای رفع کچلی صبر کنید چون نتایج این روش کاملا آنی است و با استفاده از این روش میتوانید در یک جلسه شاهد پیوند موهای جدید باشید.

مزیت دیگر استفاده از پروتز مو یا روش ترمیم موی hrt این است که در این روش از هیچگونه جراحی و بخیه استفاده نمیشود به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند به هیچگونه عارضه ای دچار نخواهند شد و میتوانند به راحتی شاهد نتایجی به وجود می آید باشند.

پروتز مو چه معایبی دارد؟

معایب پروتز مو به شرح زیر می باشد:

همانطور که به مزایای پروتز مو این روش یکی از بهترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی است اما در کنار مزایایی که گفته شد قطعا این روش معایبی را هم دارد.

مهمترین عیب پروتز مو این است که موهای کاشته شده در این روش بسیار اسیب پذیرند و باید به شدت از آن ها مراقبت کرد. علاوه بر این باید برای ترمیم مو ها هر چند وقت یکبار به مراکز زیبایی مراجعه نمود.

[تعداد: 6   میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha