مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تقویت مو لیزری تقویت مو لیزری
24 سپتامبر 2018 بدون نظر 680 بازدید

فواید و مزایای تقویت مو لیزری

افراد روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ عدد تار مو از دست می دهند. ریزش مو منحصر به آقایان نیست و در بسیاری از بانوان هم شایع است اما چون ریزش در بانوان به صورت پراکنده رخ می دهد، کم تر قابل مشاهده است. همه ی افراد خواهان موهایی پرپشت و زیبا هستند، روش تقویت مو لیزری روشی برای درمان و جلوگیری از ریزش مو است وسبب پرپشت شدن موها می شود.

عملکرد دستگاه لیزر مو چگونه است؟

این دستگاه که ظاهری شبیه به سشوار های قدیمی موجود در آرایشگاه ها دارد و با پرتاب کردن پرتوی کم توان به پوست و تحریک فولیکول ها و همچنین تسریع خون رسانی سبب رشد مو ها و تقویت آنها می شود و همچنین سبب شکسته شدن و از بین رفتن عامل ریزش مو در پوست سر می شوند. در این روش ریزش مو ها طی گذشت ۵ الی ۶ جلسه کاهش می یابد و و حتی بعد از گذشت جلسات بیشتر، برخی افراد روش مجدد موهای از دست رفته ی خود را مشاهده می کنند.

فواید و مزایای تقویت مو لیزری

پرتوی کم توان در این دستگاه چیست؟

این پرتو یا نور، نور فشرده ای از طول موج قرمز است. این نور در یک خط مستقیم اما در زاویه های مختلف و به یک محل خاص پرتاب می شود. دلیل اینکه در زاویه های متفاوت پرتاب می شود این است که از تمام جهت به محل مورد نظر برخورد کند و تاثیر گذار تر باشد.

فواید و مضرات تقویت مو لیزری چیست؟

تقویت مو با لیزر سبب استحکام و درخشندگی مو ها می شوند و همچنین سبب رشد مجدد موهای ریخته شدن و پرپشت شدن مو ها می شود. این روش را هم بانوان و هم آقایان می توانند انجام دهند. انجام این روش تمیز و ساده بوده و دستگاه های آن قابل حمل هستند. مدت زمان قرار گرفتن دستگاه روی سر کم بوده و به مراقبت های بعد از عمل خاصی نیاز ندارد. خون رسانی در پوست سر در همان جلسه ی اول حدود ۵۰ درصد افزایش می یابد.

این روش باعث رشد موهای کاشته شده در افراد نیز می شود. این روش عوارض خاص و حتی درد و خون ریزی ندارد. تنها نکته ی مهم که باید به آن توجه داشت این است که به دست پزشک متخصص و ماهری انجام شود.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha