مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو به روش hrt ترمیم مو به روش hrt
2 اکتبر 2018 بدون نظر 682 بازدید

فواید و مزایای ترمیم مو به روش hrt

اگر بخواهم به بهترین روش درمانی که برای کاشت مو وجود دارد اشاره کنیم باید کاشت مو را در زمره بهترین ها و در صدر جدول قرار دهیم اما همانطور که میدانید روش های متفاوتی برای کاشت مو وجود دارد که پزشک متخصص با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد روش متناسب با پوست و موی شما را انتخاب می کند. اما یکی از روش هایی که پزشکان همواره از آن به نیکی یاد می کنند ترمیم مو به روش hrt می باشد.

ترمیم مو به روش hrt چیست؟

اگر بخواهیم ترمیم مو به روش hrt را معرفی کنیم باید بدانید که در ترمیم مو به روش HRT دیگر نیازی به بانک موی شخص نیست زیرا در کلینیک های معتبری که در تهران و سراسر دنیا وجود دارد موهایی ۱۰۰% طبیعی که همانند با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موی سر شما بوده و در جلسه اول مشاوره بانک مو برای شما با توجه به رنگ موه، جنس مو، حالت مو و .. انتخاب می شود.

فواید و مزایای ترمیم مو به روش hrt

بسیاری از افرادی که برای انجام ترمیم مو به کلینیک ها مراجعه می کنند از این بابت نگرانند که خط رویش و خط فرق ترمیم مو به چه صورت می باشد آیا علامت خط رویش بر روی سر باقی می ماند.

اما باید بگوییم که ترمیم مو به روش hrt کاملا طبیعی بوده و هیچگونه خطی بر روی سر باقی نمی ماند. همچنین باید بدانید که تمامی مراحل در یک جلسه انجام می شود که کاملا بدون عوارض بوده و بدون مراجعه بعدی است که در کل با استفاده از لایه ای شبیه سازی شده از پوست سر انسان روی پوست سر شما انجام می گردد.

مزایای ترمیم مو به روش hrt

همانطور که میدانید قبل از اینکه به انجام روشی برای ترمیم مو روی بیاورید باید از تمام جنبه های آن مطلع شوید. اگر بخواهیم به مزایای ترمیم مو به روش hrt اشاره کنیم باید مسائلی از جمله:

  • عدم نیاز به برداشت موی طبیعی بیمار اشاره کنیم که باعث می شود انجام این عمل در زمان کمتری صورت گیرد.
  • یکی از مهم ترین ویژگی های ترمیم مو به روش hrt عدم ایجاد هیچ گونه زخم بر روی سر بیمار می باشد که علت آن را می تواند برداشت نکردن هیچگونه گرافتی از سر بیمار دانست.
  • با توجه به اینکه از موی بیمار برای انجام ترمیم مو به روش hrt استفاده نمی شود ولی تراکم بالا و رشد بسیار خوب را میتوان نتیجه انجام این ترمیم دانست.
[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha