مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مژه تار به تار کاشت مژه تار به تار
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 1722 بازدید

فواید و عوارض کاشت مژه تار به تار

امروزه تنها روش  دائمی برای بازگرداندن مژه و  کوتاهی، کم پشتی و عدم داشتن مژه کاشت مژه می باشد که این عمل جراحی پیچیده یک فرآیند بسیار تخصصی می باشد که تنها از عهده جراح زیبایی کاشت مو بر می آید اما  فواید و عوارض کاشت مژه تار به تار چیست.

کاشت مژه تار به تار

در کاشت مژه موی اهدایی باید از مناسب ترین و ضخیم ترین موی سر انتخاب گردد و پس از برداشت و جداسازی فولیکول ها توسط متخصص با تجربه به صورت تار به تار لابه لای موهای مژه خود بیمار با انجام جراحی جایگذاری گردد تا تراکم مژه ها از این طریق افزایش پیدا نماید.

در کاشت مژه نحوه ایجاد حفره در مژه جهت کاشت مو و جایگذاری مژه ها به صورت تار به تار و در جهت و زاویه مناسب کار بسیار حساس و ظریفی می باشد که تنها از عهده متخصصین با تجربه بر خواهد آمد تا عوارض ناشی از کاشت مژه را کاهش دهد و مژه هایی با تراکم مناسب و زاویه کاشت صحیح را برای بیمار ایجاد نماید.

فواید و عوارض کاشت مژه تار به تار

فواید کاشت مژه

فواید کاشت مژه به شرح زیر می باشد:

کاشت مژه که نوعی جراحی زیبایی جدید محسوب می گردد گر چه اغلب برای افرادی انجام می گیرد که به دنبال ایجاد تراکم بیشتر و زیبایی بیشتر در مژه های خود هستند اما این عمل زیبایی برای افرادی که به دلیل بیماری یا سوختگی کل مژه خود را از دست داده اند بسیار مفید خواهد بود و حس زیبایی و اعتماد به نفس را به آنها باز خواهد گردانید و مژه طبیعی و قابل رشدی را برای آنها ایجاد خواهد کرد.

عوارض کاشت مژه

عوارض کاشت مژه به شرح زیر می باشد:

جراحی کاشت مژه مانند هر جراحی دیگری ممکن است عوارضی را برای بیمار به دنبال داشته باشد که از جمله این عوارض می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • خطر عفونت پلک و چشم
  • خون مردگی و تورم
  • ایجاد خارش در پلک
  • پاییدن کشیدن پلک
  • جایگذاری نامناسب موها در پلک و کیفیت ضعیف موهای پیوندی
  • خطر احتمال بروز حساسیت در پلک ها

تجربه جراح عوارض ناشی از کاشت را تا حد زیادی کاهش خواهد داد. کاشت مژه تار به تار نوعی از جراحی زیبایی به شمار می رود که با بی حسی موضعی انجام می گیرد و موهای پیوند زده شده به ابروها از ناحیه پشت سر به عنوان ناحیه اهدا کننده انتخاب می شوند و سپس در پلک به صورت گرافت های فولیکولی جداگانه و تار به تار کاشته می شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha