مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید قرص زینک فواید قرص زینک
8 اکتبر 2018 بدون نظر 1130 بازدید

فواید قرص زینک برای پوست و مو

معمولا بسیاری از افراد تصور میکنند برای افزایش زیبایی باید هزینه زیادی پرداخت کنند و به جز عمل های زیبایی راهی برای افزایش زیبایی وجود ندارد اما بهتر است بدانید گاهی با مصرف چند قرص ساده و ارزان میتوانید زیبایی تان را تا حدی افزایش دهید که حتی باورتان نشود. فواید قرص زینک بسیار زیاد است و این قرص از مکمل هایی است که بسیاری از افراد با مصرف آن به نتایج دلخواه دست پیدا خواهند کرد و شاهد افزایش زیبایی پوست و مو خواهند بود با توجه به فوایدی که زینک و یا روی برای بدن دارد استفاده از قرص روی در بسیاری از موارد توسط متخصصان توصیه میشود.

روی جزء عناصر ضروری در بدن است به طوری که اگر در بدن وجود نداشته باشد سلامت انسان تا حد زیادی به خطر خواهد افتاد به همین دلیل باید تا جایی که ممکن است به آن اهمیت دهید و به وسیله ی قرص و یا غذاهای طبیعی به مصرف آن بپردازید.

قرص زینک چیست؟

قرص زینک یکی از مکمل هایی است که در بسیاری از موارد توسط متخصصان زیبایی برای رفع مشکلات پوست و مو تجویز میشود. زینک یا روی یکی از مهمترین عناصری است که وجود آن در بدن نقشی حیات دارد و در صورتی که به کمبود روی دچار شده باشید مشکلات زیادی برایتان به وجود خواهد آمد.

فواید قرص زینک برای پوست و مو

بهتر است بدانید روی در بیشتر فرایندهای بیوشیمیایی بدن دخالت دارد و در سوخت و ساز پروتئین ها و کربروهیدرات ها نقش مهم را خواهد داشت.

فواید قرص زینک برای مو و پوست چیست؟

فواید قرص زینک برای پوست و مو به شرح زیر می باشد:

مصرف قرص زینک میتواند تاثیرات قابل توجهی را برای پوست و مو داشته باشد به همین دلیل اگر به دلیل اسیب های پوستی به متخصصان مراجعه کنید قطعا در کنار روش های درمانی مختلف این دارو را برایتان تجویز خواهند نمود.

علاوه بر این برای تقویت مو و افزایش رشد آن نیز میتوان از زینک استفاده نمود. قرص زینک باعث میشود تا فولیکول ها تقویت شوند و رشد موها سریعتر شود. مصرف روی همچنین باعث میشود تا ترمیم زخم ها سریعتر انجام شود.

جایگزین طبیعی قرص زینک

در صورتی که قصد مراجعه به پزشک متخصص مو ندارید باید به جای مصرف قرص زینک از غذاهایی که حاوی روی هستند اسفتاده کنید چون در غیر اینصورت ممکن است مصرف بیش از حد روی باعث برخی مشکلات شود.

برای تامین روی به صورت طبیعی میتوانید از تخم مرغ،جگر گوساله،حبوبات و ماهی استفاده کنید.با مصرف این این غذاها قطعا دچار کمبود روی نخواهید شد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha