مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم موی طبیعی ترمیم موی طبیعی
24 سپتامبر 2018 بدون نظر 616 بازدید

فواید ترمیم موی طبیعی

امروزه بسیاری از افراد موهای خود را در معرض عوامل زیان رسانی نظیر حرارت سشوار های و اتوهای مو، مواد شیمیایی موجود در رنگ موها و … قرار می دهند با این خیال که موهای آن ها  زیبا تر می شود. در چنین شرایطی موهای طبیعی خیلی زود خشک و شکننده شده و آسیب هایی نظیر از بین رفتن درخشندگی، موخوره، نازکی ساقه ی مو، کم حجم شدن موها، ریزش مو، خارش پوست سر و از بین رفتن حالت ارتجاعی آن و … ایجاد می شوند. بهترین راهکار برای مقابله با موهای آسیب دیده کوتاه کردن آن ها می باشد، البته روش های ترمیم موی طبیعی وجود دارد که می توانند موها را تا حدودی ترمیم کنند تا نیازی به کوتاه کردن موها نباشد.

ترمیم موی طبیعی هزینه چندانی ندارد

روش های طبیعی ارائه شده جهت ترمیم مو معمولا خیلی ساده هستند و به همین دلیل این روش ها به روش های درمان خانگی نیز شهرت یافته اند. هزینه ی ترمیم مو در منزل بسیار پایین تر از هزینه تهیه مواد صنعتی موجود در بازار و یا مراجعه به سالن های آرایشی جهت ترمیم موهای آسیب دیده است.

فواید ترمیم موی طبیعی

ترمیم موی طبیعی نیاز به مواد یا تجهیزات خاصی ندارد

اغلب روش های طبیعی به مواد خاصی نیاز ندارد و مواد اولیه آن ها معمولا در آشپز خانه ها یافت می شوند و یا می توان به راحتی از عطاری ها تهیه نمود. به عنوان مثال در دستور تهیه ماسک موهای خانگی معمولا از موادی نظیر روغن زیتون، روغن نارگیل، تخم مرغ و … استفاده می شوند. همچنین دستگاه یا وسیله خاصی برای ترمیم مو در خانه نیاز نیست. نهایت ابزاری که به کار می آیند عبارتند از: حوله، کیسه یا کلاه مخصوص رنگ مو، برس و … .

روش های طبیعی اثر بخشی قابل قبولی دارند

هر چند که ممکن است برای اثر بخشی این گونه روش ها نیاز به تداوم در انجام روش مورد نظر باشد، اما نتایجی که به دست می آید قابل قبول است و به دلیل اینکه مواد طبیعی معمولا کم خطر می باشند، عارضه جانبی خاصی برای فرد ایجاد نمی شود.

با روش های ترمیم موی طبیعی امکان آبرسانی به موها و حفظ رطوبت طبیعی ساقه ی مو با ایجاد لایه ی محافظ روی ساقه مو، کمک به ترمیم لایه ی کوتیکول ساقه موهای آسیب دیده و ضخیم تر شدن قطر مو ، کمک به حالت گیری بهتر موها، کنترل باکتری ها و قارچ های احتمالی موجود در پوست سر و … وجود دارد.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha