مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید آب برنج فواید آب برنج
25 دسامبر 2018 بدون نظر 601 بازدید

فواید آب برنج برای مو

اگر وقت و حوصله به خرج دهید، می توان با روش های ساده اما بسیار موثر، کاربردی، بدون عارضه ی جانبی خاص و به صورت بسیار کم هزینه، برخی مشکلات مو را مرتفع ساخت و به تقویت ریشه ای پرداخت، در همین راستا در این مقاله، فواید آب برنج برای مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

مشکلات مو

ریشه ی تمام مشکلات مو، از فولیکول مو نشات می گیرد، چنانچه مو دارای فولیکول قوی و تقویت شده ای باشد، در برابر عوامل مخرب مو از خود مقاومت بیشتری نشان داده و کمتر دچار تنش و امراض خواهد شد، لذا روش های تقویت کننده ریشه موها، در افزایش ضخامت، پرپشتی و زیبایی موها بسیار موثر خواهند بود.

فواید آب برنج برای مو

تاثیر آب برنج برای مو

  • هنگامی که از آب برنج بر روی پوست سر و ریشه ی موها استفاده می شود، به کمک خواص حاصل از برنج، رشد مو تحریک شده، تارهای مو تقویت می شوند و وضعیت سلامت پوست سر نیز بهبود خواهد یافت.
  • در واقع تقویت ریشه ای موها، افزایش رشد موثر و سریع تر، افزایش حجم و درخشندگی موها حاصل از استفاده ی آب برنج در جهت تقویت موها است.
  • همواره تغییر روش های مراقبت و تقویت از مو موجب تغییرات مطلوبی در جهت رشد و افزایش تراکم موها خواهد شد، کافی است روش انتخابی متناسب با جنس مو و پوست فرد به شیوه ی صحیح انجام شود.

تهیه آب برنج و نحوه استفاده از آن

آب برنج مورد نیاز جهت تقویت و ترمیم موها، از پخت برنجی که جهت دم کشیدن پخته می شود، به دست می آید، برنج های محلی نسبت به سایر نوع برنج ها، دارای آب غلیظ و موثرتری هستند، کافی است پس از پخت برنج، آب آن را در ظرفی ریخته و پس از سرد شدن به ریشه و ساقه ی موها به خوبی مالید و ماساژ داد و در نهایت نیز پس از ۵ الی ۱۰ دقیقه، موها را آبکشی کرد.

استفاده از آب برنج به عنوان ماسک مو، بهتر است بعد از شست و شوی سر با شامپو انجام شود تا کلیه ی آلودگی ها و چربی ها از روی پوست سر و ساقه موهای برداشته شود و تاثیرگذاری آب برنج بیشتر گردد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha