مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موفقیت کاشت موی طبیعی موفقیت کاشت موی طبیعی
30 جولای 2018 بدون نظر 651 بازدید

موفقیت کاشت موی طبیعی به چه عواملی بستگی دارد؟

کاشت موی طبیعی یکی از بهترین روش های درمان کم مویی و طاسی است. کاشت موی طبیعی علاوه بر پوست سر، در نواحی مختلف صورت از قبیل ریش و سبیل و ابرو نیز امکان پذیر است. موفقیت کاشت موی طبیعی نصیب کسانی می شود که کاندید مناسبی برای این کار باشند و در انتخاب پزشک  خود دقت نمایند.

کاندید مناسبی برای کاشت موی طبیعی چه شرایطی باید داشته باشد؟

کاندید های مناسب کاشت مو کسانی هستند بانک موی آن ها از نظر تراکم مو و کیفیت موها تناسب خوبی با شدت و وسعت طاسی داشته باشد، پوست سر و یا صورت آن ها در نواحی دهنده و گیرنده ی مو وضعیت خوبی داشته باشد، از لحاظ سنی و سلامتی جسمی در وضعیت مناسبی برای کاشت مو به سر ببرند و همچنین انتظارات و درک درستی از کاشت مو داشته باشند. هر اندازه که متقاضی کاشت مو شرایط بهتری درباره ی موارد ذکر شده داشته باشد، کاشت موی طبیعی روش درمانی مناسب تری برای وی خواهد بود و می تواند نتیجه ی بهتری داشته باشد.

موفقیت کاشت موی طبیعی به چه عواملی بستگی دارد؟

 تاثیر انتخاب درست پزشک متخصص کاشت مو در موفقیت کاشت موی طبیعی

پزشکانی که در زمینه کاشت مو تخصص دارند و در کار خود  با تجربه هستند، مراجعه کنندگان خود را در تمامی مراحل تصمیم گیری برای کاشت مو، انتخاب متد کاشت مو، انجام کاشت و مراحل پس از آن به خوبی همراهی کرده و باعث حداکثر شدن میزان موفقیت کاشت موی طبیعی می شوند. پزشکان متخصص کاشت مو علاوه بر داشتن مهارت در نحوه ی اجرای متدهای مختلف کاشت مو بایستی از علم زیبایی شناسی نیز آگاهی داشته و نواحی کاشت مو در سر، ابرو، ریش و سبیل را به صورت هنرمندانه و متناسب با چهره هر فرد طراحی کنند.

 چنانچه پزشکی مهارت های لازم در زمینه طراحی و اجرای متد های کاشت مو را داشته باشد، حتی اگر بخواهد از بهترین متدهای کاشت مو نیز استفاده کند، نتیجه ی خوبی را به دست نمی آورد.

معیار های سنجش موفقیت کاشت موی طبیعی به زبان ساده

تا به حال در مورد عواملی که می توانند در نتیجه کاشت مو تاثیر گذار باشند نکاتی ذکر شد. در اینجا معیار هایی که مشخص کننده ی میزان موفقیت در کاشت مو است را به زبان ساده بیان می کنیم:

  • اولین معیار: جلوه ی طبیعی مو ها پس از کاشت و رشد کردن در نواحی سر و یا صورت، به حدی که دیگران متوجه کاشت مو فرد نظر نشوند
  • دومین معیار: زنده ماندن و رشد کردن درصد بالایی از موهای پیوندی
  • سومین معیار: عدم آسیب دیدگی ناحیه بانک مو و ایجاد اسکار های نمایان
[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha