مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماندگاری کاشت مو ماندگاری کاشت مو
29 جولای 2018 بدون نظر 480 بازدید

ماندگاری کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

اغلب کسانی که تمایل به کاشت مو دارند هدف اصلی ان ها درمان قطعی کم مویی و طاسی خود می باشد و به همین دلیل به سراغ روش کاشت موی طبیعی می روند چرا که این روش کاشت مو می تواند نتایج ماندگاری داشته باشد. ماندگاری کاشت مو از مهمترین معیار های سنجش میان موفقیت یک عمل کاشت مو است و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

ریشه یابی دقیق علت ریزش مو اولین عامل موثر در ماندگاری کاشت مو

اولین قدم برای درمان ریزش مو و طاسی، پی بردن به علت ان می باشد. تا زمانی که علت ریزش مو و طاسی شناسایی نشده باشد، نمی توان گفت که کاشت مو راهکار مناسبی برای درمان خواهد بود.

کاندید مناسبی برای کاشت مو بودن

زمانی که یک فرد شرایط یک کاندید مناسب کاشت مو را داشته باشد، کاشت موی وی نتیجه ی موفقیت آمیزتری خواهد داشت. از جمله شرایط یک کاندید مناسب برای کاشت مو می توان به بانک موی مطلوب و مطمئن، آمادگی پوست سر برای انجام عمل کاشت یا پیوند مو و توانایی خونرسانی خوب  پوست به موهای پیوندی ، سن مناسب، سلامت عمومی بدن و همچنین مبتلا نبودن به یک سری از بیماری ها اشاره نمود.

ماندگاری کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

مهارت و تجربه ی پزشک متخصص مو و تکنسین های کاشت مو

زمانی که پزشک متخصص مو از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد، کاشت مو به صورت دقیق تر و اصولی تر انجام می شود و مواردی مانند شناسایی بانک موی مناسب، انتخاب بهترین روش کاشت مو بر اساس شرایط و خواسته های فرد و … به صورت دقیق تر و مطمئن تری صورت می گیرند در نتیجه احتمال زنده ماندن فولیکول های موی پیوندی و ادامه ی رشد آن ها  و در واقع ماندگاری کاشت مو بسیار بیشتر می شود. در مرحله اجرای کاشت مو، مهارت تکنسین های کاشت مو که پزشک متخصص مو را همراهی کرده و مسئولیت هایی برعهده دارند نیز روی کیفیت کار اثر مستقیمی دارد.

اهمیت مراقبت های کاشت مو توسط  فرد برای ماندگاری کاشت مو

هر اندازه موارد گفته شده در بالا رعایت شوند ، تا زمانی که فرد متقاضی کاشت مو همکاری خوبی در اجرای صحیح مراقبت های لازم قبل و بعد از کاشت مو نداشته باشد، احتمال صدمه به موهای پیوندی ؛ افزایش عوارض  و در کل به هدر رفتن نتایج کاشت مو وجود دارد. پس هر چه که فرد در این زمینه صبور تر باشد و مراقبت های لازم را با دقت بیشتری انجام دهد ، احتمال سالم ماندن  و استحکام و ماندگاری بیشتر فولیکول های مو پس از پیوند بیشتر می شود.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha