مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماندگاری پروتز مو ماندگاری پروتز مو
14 اکتبر 2018 بدون نظر 906 بازدید

عوامل موثر در ماندگاری پروتز مو

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که ممکن است هر فرد در طول زندگی خود حداقل یکبار به آن دچار شود به همین دلیل باید برای آن آماده بود. برای درمان کچلی و طاسی معمولا روش های قطعی زیادی وجود ندارد اما با استفاده از  برخی از روش ها میتوان اطمینان داشت که میتوان در مدت زمانی کوتاه به نتیجه رسید. استفاده از پروتز مو یکی از روش هایی است که در بسیاری از مواقع میتواند تنها راه حال ممکن برای رفع کچلی و طاسی باشد. در این مطلب به ماندگاری پروتز مو و عوامل موثر بر آن بیشتر خواهیم پرداخت.

ماندگاری پروتز مو چقدر است؟

در بسیاری از مواقع میتوان برای رفع کچلی  و طاسی از پروتز مو استفاده نمود. استفاده از پروتز مو باعث میشود تا بتوانید در کمترین زمان ممکن از شر کچلی و طاسی خلاص شوید.

اما برای استفاده از این روش باید حتما به این نکته توجه داشت که ماندگاری پروتز مو دائمی نیست و افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید قبل از هر چیز با این روش به صورت دقیق آشنایی داشته باشند.

عوامل موثر در ماندگاری پروتز مو

ماندگاری پروتز مو به عواملی مختلفی بستگی خواهد داشت. درصورتی که به موارد لازم در صورت مراقبت از پروتز و موهای مصنوعی توجه داشته باشید قطعا میتوانید مدت بیشتری از موهای جدید استفاده کنید. اما به طور کلی موهایی که با استفاده از پروتز کاشته میشوند بین یک تا دو سال ماندگاری خواهند داشت.

عوامل موثر در ماندگاری پروتز مو

یکی از مهمترین عوامل در ماندگاری پروتز مو استفاده از پروتز های مناسب و با کیفیت خواهد بود. در صورتی که برای رفع کچلی از پروتز و مواد بی کیفیت استفاده شود قطعا موهای جدید بیشتر از چند ماه دوام نخواهند داشت. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که برای افزایش ماندگاری باید به خوبی از موهای جدید مراقبت کنید.

مراقبت از پروتز و موهای جدید چندان کار سختی نخواهد بود. کافی است تا حد امکان در معرض نور مستقیم آفتاب و مواد شیمیایی قرار نگیرد و سعی کنید برای شستشوی موها از شوینده های مناسب استفاده نمایید. استفاده از شوینده های نامناسب باعث آسیب جدی به موها خواهد شد به طوری که ممکن است موها در زمانی کوتاه کنده شوند.

مزایای پروتز مو

مزایای پروتز مو به شرح زیر می باشد:

ماندگاری پروتز مو از روش های دیگر مانند کاشت مو قطعا کمتر خواهد بود اما این روش مزایایی دارد که در روش های دیگر به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.

مهمترین مزیت این روش این است که افرادی که از آن استفاده میکنند در اکثر موارد دچار عارضه نخواهند شد. علاوه بر این افرادی که به علت بیماری آلوپسی و یا استفاده از شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند هم میتوانند از این روش بهره بگیرند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha