مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کیفیت مو پس از کاشت کیفیت مو پس از کاشت
18 آگوست 2018 بدون نظر 794 بازدید

عوامل مؤثر در کیفیت مو پس از کاشت

کیفیت مو پس از کاشت یکی از مواردی که برای  تعیین میزان موفقیت کاشت مو ارزیابی می شود. موارد مختلفی در تعیین میزان موفقیت کاشت مو و ایجاد احساس رضایت در افرادی که کاشت مو انجام داده اند، موثر است. کیفیت مو پس از کاشت از مواردی است که برای ارزیابی  میزان موفقیت کاشت مو به آن توجه می شود که خود نیز متاثر از عوامل مختلفی می باشد.

عوامل موثر در کیفیت مو پس از کاشت مو

عوامل مختلفی در کیفیت موهای پیوندی پس از کاشت مو اثر گذار هستندد. میزان مهارت و تجربه ی پزشک و تکنسین های کاشت مو، متد مورد استفاده برای کاشت مو، کیفیت موهای موجود در ناحیه بانک مو و میزان حساسیت آن ها به هورمون مردانه، وضعیت پوست سر در نواحی که قرار است گرافت های مو در آن جا پیوند زده شوند و همچنین عمل نمودن به توصیه ها و اقدامات لازم در قبل و بعد از کاشت مو همگی می توانند روی کیفیت مو ها پس از کاشت یا پیوند تاثیر گذار باشند.

میزان مهارت و تجربه ی پزشک و تکنسین های کاشت مو

مهارت و تجربه ی پزشک کاشت مو و تکنسین های کاشت مو نقش زیادی در کیفیت موها پس از کاشت دارند؛ تشخیص کاندید مناسب کاشت مو، انتخاب متد کاشت مو و چگونگی اجرای کار کاشت مو همگی به پزشک متخصص کاشت مو و تکنسین هایی که در کاشت مو او را همراهی می کنند، بستگی دارد.

عوامل مؤثر در کیفیت مو پس از کاشت

متد های مختلف کاشت مو

متد های مختلف کاشت مو از لحاظ وضعیت موها هنگام برداشت از بانک مو و یا کاشته شدن در نواحی مورد نظر با همدیگر تفاوت دارند. به عنوان مثال در متدFUT فولیکول های مویی که از ناحیه بانک مو برداشته می شوند، دارای پوشش بهتری هستند و آسیب کمتری می بینند و به این ترتیب درصد بیشتری از آن ها پس از کاشت زنده مانده و قوی تر هستند.

کیفیت موها قبل از پیوند

موهایی که از ناحیه بانک مو انتخاب می شوند بایستی به صورت طبیعی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و  به هورمون مردانه حساس نباشند تا پس از پیوند کیفیت خوبی داشته و دچار ریزش نشوند.

وضعیت پوست سر

برای اینکه موها پس از پیوند شدن همچنان کیفیت خود را حفظ کنند لازم است که پوست سر در ناحیه کاشت مو وضعیت خوبی داشته باشد و هیچ عارضه پوستی خاصی همچون عفونت قارچی وجود نداشته باشد و همچنین وضعیت خونرسانی مطلوب باشد تا فولیکول های مو پس از پیوند به خوبی تغذیه شده و رشد یابند.

انجام اقدامات و مراقبت های لازم در قبل و پس از کاشت مو

اهمیت دادن به این گونه اقدامات نیز تاثیر مستقیمی در موفقیت کاشت مو و کیفیت مو پس از کاشت دارد.

[تعداد: 4   میانگین: 2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha