مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

گلت کردن مو گلت کردن مو
14 اکتبر 2018 بدون نظر 2741 بازدید

عوارض گلت کردن مو

با توجه به این که زیبایی موها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد بسیاری از افراد تلاش میکنند تا با استفاده از روش هایی که وجود دارد به افزایش زیبایی موهای خود بپردازند. همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای افزایش زیبایی مو از آن استفاده کرد. یکی از این روش ها گلت کردن مو است که توسط بسیاری از افراد مورد استفاده قرار میگیرد و چند سالی است که متقاضیان زیادی پیدا کرده است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به این روش، نحوه انجام آن و عوارضی که دارد بپردازیم.

گلت کردن مو چیست؟

در میان روش هایی که برای افزایش زیبایی مو وجود دارد گلت کردن مو از روش هایی است که طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد حداقل یک بار از آن استفاده کرده اند. این روش تقریبا سریعترین روش برای صاف کردن موهاست به طوری که با استفاده از آن میتوان در کمتر از یک ساعت شاهد تغییر ساختار مو و صاف شدن آن ها بود. اما رعایت نکات مراقبت مو در حین این عمل ضرورت دارد.

عوارض گلت کردن مو

گلت به محصولی گفته میشود که برای صاف کردن مو ها از آن استفاده میگردد. استفاده از گلت چندان سخت نیست اما همیشه توصیه میشود برای انجام آن به مراکز زیبایی معتبر مراجعه کنید چون این کار به تخصص زیادی نیاز دارد و در صورتی که افراد غیر متخصص به انجام آن بپردازند ممکن است در برخی موارد شاهد مشکلات مختلف و حساسیت های پوستی باشیم.

روش گلت کردن مو چگونه است؟

همانطور که گفتیم برای گلت کردن مو بهتر است به مراکز زیبایی معتبر مراجعه شود چون استفاده از گلت ترفند هایی دارد که برای کاهش عوارض مختلف باید به آن آشنا باشید.

به طور کلی برای انجام این روش ابتدا باید موها را به خوبی شستشو دارد و بعد از آن به خشک کردن موها پرداخت. در مرحله بعد باید  موها را به چند دسته تقسیم کنید تا بتوانید ماده ی گلت را به خوبی با آن آغشته کنید.

برای اینکه موها به خوبی صاف شوند باید به صورت یکسان موهایتان را با گلت آغشته کنید و اجازه دهید به مدت بیست دقیقه باقی بماند. بعد از این باید موهایتان را شستشو دهید.

عوارض گلت کردن مو چیست؟

به طور کلی به علت اینکه برای گلت کردن مو از مواد شیمیایی استفاده میشود نمیتوان گفت که این روش کاملا بی عارضه است. اما بهتر است بدانید بسیاری از افراد بعد از استفاده از گلت عوارض خاصی را تجربه نخواهند کرد فقط باید توجه داشته باشید که برای موهای نازک و آسیب دیده از آن استفاده نکنید چون ممکن است باعث خشکی، شکستگی و ریزش مو شود.

[تعداد: 8   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha