مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قلیان بعد از کاشت مو قلیان بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 3979 بازدید

عوارض کشیدن قلیان بعد از کاشت مو

همانطور که میدانید استعمال دخانیات میتواند تاثیر بدی بر ارگان های مختلف بدن داشته باشد به همین دلیل همیشه متخصصان توصیه میکنند تا حداقل برای انجام عمل های جراحی افراد از مصرف سیگار و قلیان بپرهیزند. به طور کلی بهتر است بدانید افرادی که سیگاری هستند بیشتر در معرض عوارض عمل های جراحی قرار میگیرند به طوری که در اکثر موارد حداقل با چند مورد از عوارض عمل های جراحی روبرو میشوند. کاشت مو هم جزء عمل های زیبایی به شمار میرود و افرادی که قصد دارند به استفاده از این عمل زیبایی بپردازند باید حتما از استعمال دخانیات بپردازند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. در این مقاله عوارض کشیدن قلیان بعد از کاشت مو جهت اطلاع بیماران مورد بررسی قرار می گیرد.

به طور کلی نتایجی که بعد از کاشت مو به دست می آید تا حد زیادی به خود بیمار بستگی دارد و در صورتی که مراقبت های بعد از عمل به صورت صحیح رعایت شود شاهد نتایج قابل قبولی خواهیم بود.

تاثیرات کشیدن قلیون بعد از کاشت مو

قلیان بعد از کاشت مو باعث کاهش رشد موها میشود

کشیدن قلیان بعد از کاشت مو میتواند عوارض مختلفی برای فرد به دنبال داشته باشد به همین دلیل همیشه متخصصان زیبایی توصیه میکنند تا حداقل یک ماه قبل و بعد از عمل زیبایی کاشت مو به مصرف قلیان و سیگار نپردازید.

عوارض کشیدن قلیان بعد از کاشت مو

یکی از عوارض اصلی مصرف دخانیات برای کاشت مو این است که رشد موهای فرد تا حدی زیادی کاهش پیدا میکند. به طوری که ممکن است در برخی موارد شاهد توقف رشد برخی فولیکول ها پیوند داده شده باشیم. یعنی این امکان وجود دارد که برخی از موهای کاشته شده به صورت دائمی رشد نکنند و شاهد ریزش موهای کاشته شده باشیم.

کشیدن قلیان بعد از کاشت مو بهبود زخم ها را به تاثیر می اندازد

استعمال قلیان بعد از کاشت مو باعث میشود تا مدت زمان بهبود زخم ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند. به طور کلی افراد سیگاری و افرادی که به استعمال قلیان میپردازند بیشتر در معرض عفونت بعد از کاشت مو قرار دارند چون سیستم ایمنی بدنشان ضعیف تر است و همین باعث میشود تا احتمال عفونت در محل کاشت مو ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

استعمال قلیان بعد از کاشت مو باعث حساسیت های پوستی میشود

افرادی که به استعمال قلیان بعد از کاشت مو میپردازند دچار حساسیت های پوستی مختلف در نواحی مختلف سر میشوند. اکثر افرادی که به استعامل دخانیات میپردازند بعد از کاشت مو شاهد پوسته، شوره، خارش و قرمزی در پوست سر خود خواهند بود. برای جلوگیری از این مشکلات تنها کاری که میتوان انجام داد این است که مصرف قلیان را برای مدتی کنار گذاشت.

[تعداد: 12   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha