مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سیگار بعد از کاشت مو سیگار بعد از کاشت مو
10 اکتبر 2018 بدون نظر 631 بازدید

عوارض کشیدن سیگار بعد از کاشت مو

اگر دچار ریزش مو و کچلی شده باشید حتما میدانید که بسیاری از روش هایی که وجود دارد نه تنها به درمان ریزش مو کمک نمیکند بلکه باعث میشود تا طول درمان ریزش مو افزایش پیدا کند. معمولا بسیاری از افراد با استفاده از این روش ها و عدم مشاهده ی نتایج مناسب از درمان ریزش مو منصرف میشوند و همین باعث میشود تا مشکلات روحی زیادی برایشان به وجود آید به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود برای رفع ریزش مو تا جایی که امکان دارد از موثر ترین روش ها استفاده کنید. روش کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که در اکثر موارد میتواند بهترین نتیجه را برایتان به دنبال داشته باشد. اگر به مراقبتهای بعد از کاشت مو توجه داشته باشید به نتیجه ی دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. در ادامه به عوارض سیگار بعد از کاشت مو اشاره خواهیم کرد.

آیا مصرف سیگار بعد از کاشت مو مجاز است؟

همانطور که اطلاع دارید مصرف سیگار و به طور کلی دخانیات باعث واکنش های بسیار بدی در بدن میشود و افرادی که به مصرف مداوم از سیگار، قلیان و … میپردازند در معرض مشکلات مختلفی قرار دارند.

به همین دلیل مصرف سیگار به صورت کلی رد میشود اما به طور کلی بسیاری از افراد با عوارض آن کنار می آیند! اما باید توجه داشته باشید که مصرف سیگار بعد از کاشت مو ممکن است باعث شود تا هزینه ای که برای کاشت مو پرداخت کرده اید هدر رود به همین دلیل باید برای کاشت مو حتما برای مدتی هم که شده مصرف سیگار را کنار بگذارید.

عوارض کشیدن سیگار بعد از کاشت مو

عوارض کشیدن سیگار بعد از کاشت مو چیست؟

سیگار بعد از کاشت مو میتواند عوارض مختلفی را به دنبال داشته باشد. بهتر است بدانید احتمال عفونت بعد از کاشت مو در افرادی که سیگار هستند افزایش پیدا میکند. چون مصرف سیگار باعث میشود تا مدت بهبود زخم ها افزایش یابد و به دنبال آن شاهد مشکلات مختلف باشیم. علاوه بر این افرادی که سیگار میکشند دیرتر شاهد رشد موهای خود خواهند بود به طوری که ممکن است برخی موها رشد نداشته باشند.

برای کاشت مو باید از چه زمانی مصرف سیگار را کنار گذاشت؟

به صورت کلی افرادی که سیگاری هستند شاهد مشکلات بیشتری بعد از کاشت مو خواهند بود. برای اینکه این مشکلات کاهش یابد باید حداقل قبل از یک ماه از مصرف سیگار خودداری کرد.

علاوه بر این کشیدن سیگار بعد از کاشت مو هم باید تا یک ماه متوقف شود. این کار باعث میشود تا شاهد عوارض کمتر بعد از کاشت مو باشیم و موها رشد بهتری داشته باشند

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha