مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت مو به روش sut عوارض کاشت مو به روش sut
۱۷ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 529 بازدید

عوارض کاشت مو به روش sut چیست؟

کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که اصلی ترین متد های آن fut و fit هستند . امروزه روش های دیگری بر پایه روش کاشت موی fit ارائه شده اند، روش sut یکی از روش هایی است که از روش fit الهام گرفته است. در این جا با نحوه کاشت مو و همچنین عوارض کاشت مو به روش sut آشنا می شوید.

آشنایی با کاشت مو به روش sut

در این روش کاشت مو که از آن به عنوان روش ایمن یا safer هم یاد می شود، تمام مراحل برداشت گرافت های مو و کاشت آن ها به وسیله دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. نحوه برداشت موها همانند روش fit یعنی به صورت پانچ مجزا یا تک تک گرافت های موی مورد نیاز است، منتهی با این تفاوت که در روش fit  عمل پانچ توسط دستگاه هایی به صورت دستی یا غیر اتوماتیک انجام می شود اما در این روش  پانچ به صورت اتوماتیک صورت می گیرد. گرافت های برداشته شده معمولا فریز می شوند تا زمانی که مرحله کاشت فرا رسد صدمه ای نبینند. در مرحله کاشت نیز از دستگاه های اتوماتیک جهت کاشت یا پیوند گرافت های مو در پوست سر استفاده می شود.

عوارض کاشت مو به روش sut چیست؟

ابداع و معرفی روش sut به عنوان روشی با عوارض کاشت مو کمتر

هدف از استفاده دستگاه های اتوماتیک برای کاشت مو و ابداع روش sut این بود که عوارض رایج در دیگر روش های کاشت مو را بتوان کم تر نمود اما به دلیل اینکه دستگاه های اتوماتیک مورد استفاده خود دارای معایبی بودند این امر خیلی محقق نشد. در ابتدای معرفی دستگاه های اتوماتیک کاشت مو از آن ها استقبال بالایی صورت گرفت،  اما به مرور زمان و با دیده شدن عوارض آن ها که معمولا بیشتر از مزایای آن ها بود، پزشکان زیادی آن ها را کنار گذاشتند.

عوارض کاشت مو به روش SUT

مهمترین عوارض کاشت مو با دستگاه های اتوماتیک و به روش sut می توان به افزایش ریسک صدمه به بانک موی افراد هنگام برداشت گرافت های مو اشاره نمود  چراکه معمولا دستگاه اتوماتیک دقت لازم برای این کار را ندارد. یکی دیگر از عوارض استفاده از این روش، ظاهر عروسکی موها و خط رویش غیر طبیعی پس از کاشت است که موجب عدم رضایت بسیاری از افراد می شود. امکان انتقال عوامل بیماری زا از طریق این دستگاه به دلیل غیر قابل استریل شدن برخی از قطعات آن ها نیز یکی دیگر از عوارضی است که می تواند افراد متقاضی این روش کاشت مو را تهدید کند.

[تعداد: 6    میانگین: 2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha