مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت ابرو عوارض کاشت ابرو
23 سپتامبر 2018 بدون نظر 724 بازدید

عوارض کاشت ابرو که دانستن آنها برای متقاضی ضرورت دارد

کاشت ابرو بعد از کاشت موی سر بین افراد مختلفی که دچار ریزش ابرو شده اند پر طرفدارترین کاشت مو می باشد که هر فردی که به جهت ریزش ابروی خود و کم پشتی ایجاد شده در آن به مراکز کاشت مو مراجعه می نماید باید در مراحل اولیه توسط متخصص کاشت مو و یا مشاورین مرکز تمام اطلاعات مربوط به مزایا، هزینه ، مراحل کاشت مو ، تکنیک های به کار رفته و عوارض کاشت ابرو را دریافت نماید تا بتواند در مورد انجام یا عدم انجام کاشت ابرو تصمیم گیری نماید اما عوارض کاشت ابرو که دانستن آنها برای متقاضی ضرورت دارد چیست.

علت ریزش ابروها

بالا رفتن سن، کندن عصبی ابروها، ژنتیک، بیماری های تیروئید، ضربه روحی و لوازم آرایشی باعث ایجاد صدمه به فولیکول موی ابرو و تخریب آن می گردند و در نتیجه ریزش ابرو کم پشتی و نازکی در ابروها ایجاد می گردد.

کاشت ابرو

هر فردی که فاقد ابرو می باشد و یا ابروی کم پشت و نازک دارد می تواند کاشت ابرو را که با روش های کاشت موی سر تفاوتی ندارد انجام دهد،در کاشت ابرو با روش های جدید برداشت و کاشت موها به وسیله دستگاه های اتوماتیک صورت می گیرد تا در یک جلسه تراکم بالایی از موهای کاشته شده در ابروها ایجاد شود و ضمن طراحی مناسب ابروها با توجه به حالت ابرو در تاج، بدنه و دم زاویه خواب موها نیز طبیعی باشد.

عوارض کاشت ابرو که دانستن آنها برای متقاضی ضرورت دارد

در کاشت ابرو موی اهدا کننده از پشت سر انتخاب می گردد و به ابرو پیوند زده می شود که این موها به صورت دائمی رشد می نمایند و قابلیت کوتاهی و رنگ کردن خواهند داشت.

عوارض کاشت ابرو

کاشت ابرو گر چه کاشت موی کوچکی می باشد اما اگر با تکنیک مناسب انجام نگیرد عوارضی را برای بیمار در پی خواهد داشت ، در گذشته کاشت ابرو با روش های جراحی انجام می گرفته است که باعث ایجاد خونریزی ، درد و بخیه در ابروها می شده است اما امروزه با استفاده از تکنیک های نوین کاشت مو این کار بدون برجا ماندن جای زخم، بخیه و خونریزی با دستگاه های اتوماتیک انجام می گیرد.

پس از کاشت ابرو ناحیه دور چشم دچار تورم و کبودی می گردد که این امر پس از گذشت یک روز از کاشت ابرو کاهش پیدا می کند، در کاشت ابرو پس از انجام کاشت بیمار در ناحیه کاشت دچار خارش می گردد که نباید ابروی خود را خراش  و تحت فشار قرار دهد و به جای آن باید از پمادی که متخصص تجویز نموده است استفاده نماید تا خارش ابروها کاهش پیدا کند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha