مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت ابرو sut عوارض کاشت ابرو sut
13 ژانویه 2019 بدون نظر 385 بازدید

عوارض کاشت ابرو sut چیست؟

بسیاری از خانم هایی که در گذشته دچار کم پشتی ابرو می شده اند تنها روش رفع این کم پشتی را استفاده از لوازم آرایشی یا تاتو کردن ابروها می دانسته اند زیرا از کاشت ابروی طبیعی اطلاع دقیقی در جامعه ما وجود نداشته است و کمتر کسی اطلاع داشته که به جز کاشت موی سر کاشت ابرو نیز قابل انجام خواهد بود اما با تبلیغات گسترده کلینیک ها و بالا رفتن سطح آگاهی جامعه کاشت ابرو نیز مانند کاشت موی سر روشی پذیرفته شده می باشد که مشکل کم پشتی و یا عدم وجود ابرو در برخی از افراد را به طور دائمی رفع می نماید، در کاشت ابرو از روش های مختلفی استفاده می شود که روش sut یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو می باشد که این روش مانند سایر روش های کاشت ابرو ممکن است با عوارضی همراه باشد اما عوارض کاشت ابرو sut چیست.

کاشت ابرو sut

کاشت ابرو sut یکی از نوین ترین روش های کاشت ابرو می باشد که در این روش به جای استفاده از جراحی و بخیه جهت برداشت و کاشت گرافت ها در ابرو از دستگاه های نمام اتوماتیک با سوزن های لیزری استفاده می گردد و با استفاده از سوزن های لیزری دستگاه برداشت فولیکول های مو به صورت تک واحدی با سرعت بالا انجام می گیرد و پس از آنکه فولیکول های موها به اندازه کافی در محزن دستگاه جمع آوری شده اند این گرافت ها با همین سوزن ها در ابرو و در زاویه خواب طبیعی کاشته می شوند.

عوارض کاشت ابرو sut چیست؟

عوارض کاشت ابرو sut

بدون اینکه در ناحیه اهدا کننده گرافت ها در پشت سر اسکار یا لکی ایجاد شود، در این روش به دلیل عدم استفاده از جراحی و بخیه و خونریزی و به دلیل استفاده از بی حسی موضعی فرد به دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت و با رعایت نکات خاصی می تواند به زندگی عادی خود بپردازد.

عوارض کاشت ابرو sut

کاشت ابرو با روش sut همواره مانند سایر روش های کاشت با عوارض عمومی چون تورم، التهاب، سوزش و خارش پس از کاشت همراه خواهد بود در این روش به دلیل عدم امکان استریل نمودن کلیه قسمت های دستگاه امکان انتقال عفونت به فولیکول موها وجود دارد، به دلیل سرعت زیاد دستگاه و برداشت موها با فاصله کم ممکن است حفره های در بانک مو در پشت سر فرد ایجاد گردد همچنین ممکن است به دلیل برداشت زیاد و با تراکم بالای فولیکول موها بانک مو دچار کم پشتی مو گردد.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو sut

  • پس از کاشت ابرو نباید صورت تا ۵ روز شستشو شود و پس از آن باید این کار به آرامی و با استفاده از شامپوی بچه انجام بگیرد.
  • پس از کاشت ابرو فرد نباید تا چندین هفته بر روی صورت و به پهلو بخوابد زیرا این کار فشار زیادی را بر روی فولیکول های موها ایجاد می نماید.
  • پس از کاشت ریش مصرف دخانیات و الکل برای فرد ممنوع خواهد بود.
  • افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند نباید تا ۲ ماه از استخر، سونا و جکوزی استفاده کنند.
  • برای افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند انجام فعالیت های سنگین و ورزش سخت ممنوع خواهد بود.
  • پس از کاشت ابرو ریزش موهای کاشته شده طی دو ماه رخ خواهد داد که این مسئله امری عادی خواهد بود و پس از قرار گرفتن فولیکول های موها در دوره خواب رشد دوباره آنها به طور دائمی آغاز خواهد شد.
[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha