مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت ابرو fit عوارض کاشت ابرو fit
13 ژانویه 2019 بدون نظر 432 بازدید

عوارض کاشت ابرو fit چیست؟

ریزش موی ابرو اگر به دلیل ژنتیک یا  به دلیلی که قابل کنترل نباشد ایجاد گردد در اغلب موارد غیر قابل پیشگیری و رفع می باشد و حتی اگر روش های مختلفی جهت تحریک فولیکول های ابرو جهت رشد بیشتر انجام بگیرد این روش ها به طور کامل نمی توانند پر پشتی مناسبی در ابرو ایجاد کنند اما با پیشرفت هایی که در زمینه پزشکی صورت گرفته است با کاشت ابروی طبیعی و دائمی با استفاده از روش های مختلف مانند روش fit به طور موثری و دائمی می توان ضمن ایجاد پرپشتی در ابروها طرح مناسبی نیز در ابرو ایجاد کرد اما عوارض کاشت ابرو fit چیست.

کاشت ابرو fit

کاشت ابرو به روش fit یکی از نخستین روش های غیر جراحی کاشت ابرو نمی باشد که در این روش واحدهای فولیکولی مو جهت کاشت در ابرو از ناحیه اهدا کننده به کمک وسیله ای به نام پانچ که از سوزن های بسیار ریز و باریکی تشکیل شده است برداشته می شوند و به وسیله همین دستگاه در ابرو کاشته می شوند و در این روش بدون انجام جراحی و بخیه کاشت ابرو انجام می گردد، در این روش کاشت ابرو به دلیل سرعت مناسب پانچ تنها در یک جلسه و با استفاده از بی حسی موضعی انجام می گردد.

عوارض کاشت ابرو fit چیست؟

مراحل کاشت ابرو به روش fit

  • پس از مراجعه فرد جهت کاشت ابرو متخصص وضعیت بانک موی وی در پشت سرش را مورد بررسی قرار می دهد و پس از مشخص کردن ناحیه اهدا کننده موها را تا حد مورد نیاز کوتاه خواهد کرد.
  • پس از مشخص سازی محل برداشت گرافت ها متخصص به کمک فرد طرح مورد نظر و متناسب با چهره وی را بر روی ابرو ایجاد می نماید و پس از آنکه محل برداشت موها و ابرو بی حس گردید فرد برای انجام کاشت آماده سازی خواهد شد.
  • در زمان کاشت ابرو متخصص با کمک پانچ و عینک های مخصوص فولیکول های مو را خواهد برداشت و آنها را در زاویه مناسب و در شکاف هایی که از قبل ایجاد شده است خواهد کاشت.

عوارض کاشت ابرو fit

یکی از بزرگترین عوارض کاشت ابرو fit به این روش ایجاد کم پشتی در ناحیه اهدا کننده می باشد، به دلیل فشار دستگاه پانچ ممکن است تعدادی از فولیکول های مو در زمان برداشت و در زمان کاشت از بین بروند، به دلیل فشار دستگاه بر روی پوست در زمان برداشت گرافت ها و به دلیل نزدیکی واحدهای فولیکولی پشت سر دچار حفره خواهد شد.

در این روش به دلیل استفاده از پانچ کاشت ابرو در برخی از کلینیک ها تنها توسط تکنیسین ها و بدون نظارت متخصص صورت می گیرد که ممکن است به دلیل عدم تجربه این افراد ظاهری مصنوعی و‌عروسکی در ابروها ایجاد گردد و در این روش به دلیل زمان بر بودن ساعات کاشت و ایجاد خونریزی فرد به دوره نقاهت به نسبت طولانی نیاز خواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha