مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو fit کاشت مو fit
1 آگوست 2018 بدون نظر 474 بازدید

عوارض و ضررهای کاشت مو fit

در این مقاله می خوانیم:

جراحی کاشت مو در دهه اخیر به طور چشمگیری پیشرفت کرده است. در طول پیدایش جراحی پیوند مو، روش های بسیاری ظهور کرده و از بین رفته اند اما برخی از آنان به جای مانده و روز به روز کاملتر شده اند. طی تحقیقاتی که در چندین سال گذشته انجام شده است روش کاشت مو fit یکی از روش های کاشت مو می باشد که در بین مردم بسیار طرفدار پیدا کرده و توانسته مشکل آنها را به طور کامل برطرف کند.

اما همانطور که می دانید هر عملی چه عمل کاشت مو و چه عمل های دیگر عوارض و ضررهایی را با خود به همراه دارند. ولی آیا شما از عوارض و ضررهای کاشت مو fit آگاهی دارید؟ کاشت مو fit برای چه کسانی مفید خواهد بود؟ در این مقاله تلاش شده است تا به بررسی این موضوع پرداخته شود تا شما را از عوارض و ضررهای کاشت مو fit باخبر سازیم.

کاشت مو fit

روش fit یکی از روش های کاشت مو  می باشد که فولیکول های مو به صورت گروهی و یا دانه ای از پشت سر شخص مورد نظر با استفاده از دستگاه هایی خاص نظیر هولدرهای دستی برداشته می شود و در ناحیه مورد نظر پیوند داده می شود.

عوارض و ضررهای کاشت مو fit

کاشت مو fit جزء روش هایی است که حین انجام آن به هیچگونه جراحی نیازی ندارد به همین دلیل است که در یک جلسه درمانی نمی توان تمامی فولیکول های مو را از بانک مو به ناحیه جولی سر انتقال داد. اما باید بدانید که در روش fit در یک جلسه درمانی بین ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ گرافت قابل برداشت و انتقال می باشد. همچنین از نکات مهمی که در این روش وجود دارد این است که برای انجام آن نیاز است که حتما به یک پزشک متخصص درمان ریزش مو و کلینیک معتبر مراجعه کنید تا عوارضی را تحمل نکنند.

معایب و مشکلات کاشت مو fit

همانطور که گفته شد کاشت مو fit همانند سایر روش های معرفی شده می تواند عوارض و ضررهایی را برای بیمار در پی داشته باشد. برخی از این عوارض عبارتند از:

  • درد: باید بدانید منظور از درد چیزی نیست که نتوانید تحمل کنید و برای تسکین آن نیاز به انواع قرص ها داشته باشید. یک درد ناچیز است که پس از گذشت چند ساعت از بین خواهد رفت.
  • خارش: یکی از شایع ترین عوارضی که بعد از کاشت مو افراد با آن درگیر هستند خارش می باشد. اما باید بدانید که خاراندن سر در طی چند روز اول می تواند عوارض بسیار بدی را برای بیمار به همراه داشته باشد.
  • خونریزی: پس از انجام عمل کاشت مو به روش fit یا به روش نواری معمولا پانسمانی بر روی سر آنها گذاشته می شود تا از خونریزی احتمالی در آن ناحیه جلوگیری شود. اگر این خونریزی اتفاق بیفتد، معمولاً با گذاشتن یک گاز استریل و فشار دادن آرام آن بر روی سر به مدت چند دقیقه، می‌توان خونریزی را متوقف کرد
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha