مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو bht کاشت مو bht
1 اکتبر 2018 بدون نظر 478 بازدید

عوارض و ضررهای کاشت مو bht

در این مقاله می خوانیم:

امروزه افراد زیادی به ریزش مو مبتلا می شوند و پزشکان دلایل زیادی را عامل بروز این مشکل می دانند و توانستند پس از سال ها تلاش راه حلی برای درمان آن پیدا کنند. کاشت مو یکی از بهترین روش های درمان ریزش مو است که افراد دست به انجام آن میزنند. در واقع کاشت مو می تواند زندگی افراد زیادی را تغییر ‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا یک بار دیگر جوانی از دست رفته خود را به دست آورند. همانطور که میدانید روش های بسیار زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آنان کاشت مو انجام داد، یکی از روش هایی که امروزه به عنوان آخرین گزینه برای کاشت مو انتخاب می شود کاشت مو bht می باشد.

سوالات زیادی در رابطه با این روش کاشت مو وجود دارد، به عنوان مثال عوارض و ضررهای کاشت مو bht چیست و یا اینکه عملکرد این روش به چه صورت می باشد. در این مقاله سعی کرده ایم تا حد امکان به سوالات شما پاسخ دهیم با ما همراه شوید.

کاشت مو  bht چیست؟

شاید با خود فکر کنید که چرا این روش را bht  می نامند اما در واقع باید بدانید که bht  مخفف عبارت body hair trans  می باشد که در فارسی آن را برداشت مو از بدن ترجمه می کنند.

کاشت مو روش BHT یکی از روش هایی است که برای انجام آن به دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز است همچنین زمانی از این روش استفاده می شود که کاشت مو بسیار ضروری بوده و نیاز باشد که در اسرع وقت این عمل انجام شود.

عوارض و ضررهای کاشت مو bht

همانطور که می دانید یکی از مهم ترین اصول کاشت مو داشتن بانک موی مناسب می باشد و افرادی که تمایل به انجام عمل کاشت مو دارند پزشک بتواند از بانک موی آنها موهایی را برای کاشت مو برداشت کند از همین رو باید بدانید که کاشت مو bht از این قاعده مستثنی نیست ولی با این تفاوت افرادی که از بانک موی ضعیف و ناکافی بهره مند هستند برای اینکه به نتیجه دلخواه خود برسند از سایر نواحی بدن از جمله: نواحی قفسه سینه، کتف، ران و کمر برای پرکردن موها و رسیدن به تعداد تار موی مورد نظر استفاده می کنند. در واقع برای انجام این عمل از یک ابزار مخصوص استفاده کرده و آن موها را در بین موهای کاشته شده می کارند به طوری که اطرافیان متوجه انجام عمل شما نخواهند شد.

عوارض کاشت مو bht

عوارض و مشکلات کاشت مو روش bht به شرح زیر می باشد:

عوارض این روش شامل عوارض جراحی مانند درد و احتمال خونریزی و عفونت می باشد که در صورت درست انجام شدن عمل به میزان زیادی کاهش یافته و عوارضی مانند قرمزی و تورم نیز طی چند روز برطرف می گردند.

مهم ترین مشکلی که در رابطه با این روش کاشت مو وجود دارد این است که ویژگی موهای بدن با موهای سر متفاوت است و ممکن است نتیجه دلخواه از کاشت مو حاصل نگردد؛ ازین رو پزشک متخصص کاشت مو باید از تخصص و دقت کافی برای انتخاب فولیکول های مناسب برای بیمار برخوردار باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha