مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض هاشور ابرو عوارض هاشور ابرو
29 اکتبر 2018 بدون نظر 820 بازدید

عوارض هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای استفاده از آن به مراکز زیبایی مراجعه میکنند. با توجه به مزایایی که این روش دارد در بسیاری از مواقع این روش به روش های کاشت ابرو ترجیح داده میشود. در صورتی که ابروهایتان به دلایل مختلف دچار ریزش شده میتوانید با استفاده از روش های هاشور شاهد بهبود ظاهر ابروها باشید اما در کنار این باید به عوارض هاشور ابرو که در ادامه به آن اشاره میکنیم هم توجه کافی داشته باشید.

هاشور ابرو چیست؟

هاشور ابرو یکی از رایج ترین روش ها برای رفع نواقص ابرو است که امروزه بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی ابروهای خود از آن استفاده میکنند. به علت اینکه در روش هاشور از جراحی استفاده نمیشود معمولا اکثر افراد با شرایط مختلفی که دارند میتوانند از این روش استفاده نمایند. این روش بیشتر برای افرادی مناسب خواهد بود که قسمتی از ابروهایشان به صورت کلی دچار ریزش شده است.

عوارض هاشور ابرو چیست؟

در حال حاضر برای هاشور ابرو از سوزن های بسیار ظریف استفاده میشود به همین دلیل طرحی که بر روی ابرو به وجود می آید کاملا طبیعی خواهد بود و نمیتوان به راحتی غیر طبیعی بودن ابروها را تشخیص داد.

در صورتی که برای انجام این روش به مراکز معتبر مراجعه کنید از متد هایی استفاده خواهد شد که ظاهر هاشور کاملا طبیعی به نظر برسد. در ادامه به عوارض هاشور ابرو هم خواهیم پرداخت.

عوارض هاشور ابرو

عوارض هاشور ابرو به شرح زیر می باشد:

عوارض هاشور ابرو بیشتر زمانی به وجود خواهد آمد که برای استفاده از این روش به مراکز غیر مجاز مراجعه شود. به علت اینکه در مراکز غیر معتبر از لوازم استریل شده استفاده نمیشود احتمال انتقال بیماری های مختلف بین بیماران افزایش پیدا میکند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند ممکن است دچار بیماری های گوناگون شوند.

علاوه بر موردی که گفته شد ممکن است برخی از افراد به علت حساسیت به رنگ دانه هایی که در روش هاشور استفاده میشود دچار مشکلات مختلف شوند. برخی از این مشکلات ممکن است ماه ها و حتی سالها بعد از هاشور ابرو به وجود آید.

برای جلوگیری از عوارض هاشور ابرو باید چه کرد؟

برای جلوگیری از عوارض هاشور ابرو تنها کاری که میتوان انجام داد این است که به مراکز معتبر مراجعه کنید. در مراکز معتبر از رنگ دانه ها و موارد استاندارد برای هاشور ابرو استفاده خواهد شد و همین باعث میشود تا افرادی که از این روش ها استفاده میکنند کمتر به مشکلات مختلف دچار شوند. اما باید توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع نمیتوان جلوی حساسیت های پوستی را گرفت. بهترین جایگزین هاشور ابرو، روش کاشت ابرو است، در این روش موهای طبیعی در قسمت ابرو رشد می کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha