مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض رنگ ابرو عوارض رنگ ابرو
30 دسامبر 2018 بدون نظر 1558 بازدید

مشکلات و عوارض رنگ ابرو

خانم ها جهت ایجاد تغییرات جدید و جذاب تر کردن چهره، به طور مرتب اقدام به رنگ کردن ابروهای خود می کنند، در واقع اغلب زنان علاوه بر رنگ کردن موی سر، ابروها نیز رنگ می کنند و در بیشتر موارد از رنگ موی سر جهت رنگ کردن ابرو استفاده می گردد، در همین راستا در این مقاله، مشکلات و عوارض رنگ ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت رنگ کردن ابرو

افرادی که اقدام به رنگ کردن موهای خود می کنند، به دلیل عدم هم خوانی رنگ ابرو با رنگ موهای ناحیه ی سر اقدام به رنگ کردن ابرو می کند، در برخی افراد رنگ کردن ابرو، سبب زیباتر شدن چشم و بزرگتر نشان دادن و رفع گودی آن نیز خواهد شد. رنگ کردن ابرو زمان زیادی نمی برد، اما در برخی افراد به دلیل تیره بودن و ضخیم بودن موهای ابرو، ممکن است زمان بیشتری جهت رنگ شدن ابرو نیاز باشد.

مشکلات و عوارض رنگ ابرو

عوارض رنگ ابرو

هنگامی که از رنگ های شیمیایی جهت رنگ کردن ابرو استفاده می شود عوارض جانبی ایجاد خواهد شد که از فردی به فرد دیگر متفاوت است و شامل ؛ سوزش چشم، سوزش پوست، تورم، التهاب بافت های اطراف ابرو، تحرکات پوستی، تغییر رنگ، خشکی پوست، پوسته پوسته شدن خواهد بود، حتی اگر رنگ به مدت طولانی بر روی ابرو قرار داده شود، ممکن است فرد دچار سوختگی پوست گردد. در موارد نادری، رنگ ابرو سبب کوری فرد شده است.

کاهش عوارض رنگ ابرو

جهت کاهش عوارض رنگ ابرو، بهتر است این عمل توسط فرد ماهر و در سالن های حرفه ای انجام شود، قبل از اقدام به رنگ کردن ابرو، لازم است رنگ بر روی گردن و بازو تست شود و ۲۴ ساعت بعد از واکنش بدن،  اقدام رنگ کردن ابرو نمود.

به جای رنگ های شیمیایی می توان از رنگ های طبیعی و گیاهی استفاده نمود که هیچ گونه عارضه ای ندارند بلکه سبب تقویت موی ابرو نیز خواهند شد، استفاده از رنگ های گیاهی برای زنان بارداری که قصد رنگ کردن ابروهای خود را دارند، مناسب خواهد بود و احتمال هر گونه آسیب به جنین به دلیل حساس بودن آن، از بین خواهد رفت. پس از رنگ کردن ابرو، به مدت ۲۴ ساعت،  مصرف مواد آرایشی، حمام آفتاب، شنا، سونا، عطر و ادکلن، حرارت، لمس ابرو ممنوع خواهد بود.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha