مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض بعد از کاشت ابرو عوارض بعد از کاشت ابرو
8 ژانویه 2019 بدون نظر 444 بازدید

عوارض بعد از کاشت ابرو که باید آنها را بشناسید

افراد متقاضی عمل زیبایی کاشت ابرو که اغلب خانم ها نیز هستند، باید قبل از اقدام به انجام این عمل، اطلاعاتی در رابطه با آن داشته باشند تا بتواند با توجه به نیاز و شرایط خود، تصمیم گیری درستی جهت انجام دادن یا ندادن این عمل زیبایی اتخاذ نمایند، از همین رو در این مقاله، عوارض بعد از کاشت ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت ابرو

جهت کاشت ابرو از موهای پشت گوش فرد که دارای زاویه ی رویشی (حالت خواب) همانند موهای ابرو هستند، استفاده می گردد، در واقع تحت بیحسی موضعی به کمک دستگاه برداشت مو یا به کمک جراحی نوار باریکی از موها برداشته می شود.

پس از فرآیند خالص سازی از آلودگی ها و جداسازی و فولیکول ها از نوار برداشته شده، در ابرو تحت بیحسی موضعی، با دقت و با توجه به زاویه ی رویش سایر موهای ابرو، با ایجاد شکاف های ریزی، در خط رویش طراحی شده توسط پزشک متخصص، به پیوند موهای استخراج شده، اقدام می گردد.

عوارض بعد از کاشت ابرو که باید آنها را بشناسید

مشاهده نتایج کاشت ابرو

پس از اتمام جلسه کاشت ابرو که با توجه به نیاز آن به موهای پیوندی که ممکن است ۴ الی ۷ ساعت به طول انجامد، فرد با رعایت یکسری مراقبت های ضروری، شانس موفقیت عمل کاشت مو را باید  افزایش دهد، پس از مرحله ی نقاهت، با توجه به واکنش بدن و سرعت رشد موها، حدود یک سال بعد نتیجه نهایی رشد طبیعی موهای پیوندی در ابرو نمایان خواهد شد که ممکن است این زمان در برخی افراد به دو سال به طول انجامد.

به دلیل استخراج موهای پیوندی از ناحیه سر، این موها رشدی هم اندازه با موهای ناحیه سر خواهند داشت، لذا به منظور ایجاد نمایی مرتب و منظم در ابرو، دائما باید به کوتاهی این موها اقدام کرد.

عوارض بعد از کاشت ابرو

عمل زیبایی کاشت ابرو، یک جراحی محدود با عوارض بسیار کم است اگر توسط پزشک متخصص ماهر و با تجربه بر روی کاندید مناسب این عمل با دقت و ظرافت بالایی صورت پذیرد، با این حال این عمل زیبایی همانند سایر جراحی های زیبایی ممکن است با یکسری عوارض همراه باشد. عوارض بعد از کاشت ابرو عبارتند از :

  • درد و ناراحتی به دلیل حساسیت بالای ناحیه ی اطراف چشم ها که ناشی از تزریق ماده ی بیحسی و ایجاد شکاف های پیوند مو است.
  • تورم ناپایدار اطراف چشم ها
  • التهاب و کبودی ناحیه ی ابرو
  • ایجاد خارش ناپایدار پس از کاشت ابرو
  • عفونت و خارش شدید که در این مورد باید فورا به پزشک معالج جهت مداوا مراجعه کرد.
[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha